صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وضعیت مرز چذابه برای خروج زائران اربعین

استاندار خوزستان گفت: نظارت‌ها بر خروج زائران از مرزهای شلمچه و چذابه افزایش یافته و به زائران غیر قانونی هشدار داده شده که به هیچ وجه راهی این دو مرز نشوند.

کد خبر : 45065

تاریخ انتشار : 12/07/1396 - 10:01


به گزارش خط امید؛ غلامرضا شریعتی گفت: جلسات متعددی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی با استان‌های معین خوزستان داشته ایم.

وی افزود: برنامه ریزی‌ها به گونه‌ای است که زائران در مرزها با مشکل مواجه نشوند.

استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه زیرساخت‌ها اظهارکرد: در حوزه زیر ساخت‌ها اقداماتی از سال‌ها قبل در دستور کار قرار گرفته و نتایج آن اکنون به خوبی قابل رویت است.

شریعتی در خصوص اقدامات انجام شده به منظور تردد آسان زائران از مرزهای شلمچه و چذابه به کشور عراق تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ما، فراهم کردن شرایط برای تردد آسان زائرانی است که به می‌خواهند از مرز شلمچه و چذابه عازم کشور عراق شوند.

وی ادامه داد: وضعیت راه‌های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه تا حدود زیادی بهبود یافته و در سال جاری زائران کربلا با مشکلات کمتری به نسبت سال گذشته مواجه خواهند بود.

استاندار خوزستان از اقدامات صورت گرفته به منظور حل مشکل کمبود آب در مرز چذابه خبرداد و خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته یکی از مشکلات استان خوزستان در ایام اربعین حسینی، کمبود آب در مرز چذابه بود که امسال با هماهنگی‌های صورت گرفته این مشکل نیز به حد اقل رسیده است.

شریعتی کنترل مرزها را از جمله دیگر اقدامات در ایام اربعین حسینی دانست و بیان کرد: سال‌های گذشته نیز زائران از مرزهای شلمچه و چذابه بدون ویزا وارد خاک کشور عراق نشدند و مشکلات این چنینی در مرز مهران گزارش می‌شود.

وی تاکید کرد: هیچ زائری غیر قانونی بدون ویزا قادر به خارج شدن از مرزهای شلمچه و چذابه نخواهد بود و ما در این زمینه به زائران هشدار داده ایم.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : وضعیت مرز چذابه برای خروج زائران اربعین

 وضعیت مرز چذابه برای خروج زائران اربعین

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر