صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شهید دل‌ها سلام....

دوباره شهید، دوباره دلدادگی و دوباره کربلا و دوباره ما و عاشقانه‌های ناتمام ما و شهیدی که به عشق آقا و مولایش در محرم و عاشورای حسینی بی سر آمد.

کد خبر : 45035

تاریخ انتشار : 05/07/1396 - 12:09


شهید دل‌ها سلام....

 

به گزارش خط امید، سی‌وهفت سال از اولین حملات رژیم بعثی به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی می‌گذرد، دورانی که استقامت و پایداری در کشورمان دست به دست می‌شد و امروز با گذشت سی و هفت سال از آغاز جنگ در ایران و رنگین شدن این مرز و بوم به شهدای فراوان، شهدایی از نسل پاکی‌ها در راه اهل بیت(ع) در آن سوی مرزها به شهادت می‌رسند.

دیگر مهم نیست از کدام نسل باشی نسل دهه 50، 60، 70 و یا هر نسل دیگری، حسینی و عاشورایی که باشی و دلت برای اهل بیت(ع) باشد؛ دیگر سن و سال و زمان و مکان برایت معنا ندارد.

امروز شهدای مدافع حرم ما نشان دادند که در باغ شهادت باز است و دفاع از اهل بیت(ع) دلدادگی است که با گذشت سال‌های سال کمرنگ نمی‌شود.

شهید محسن حججی، شهید مدافع حرمی که عاشقانه برای مولایش و اهل بیت(ع) سر و جان داد و اکنون بدن پاکش هدیه و برکتی برای ایران اسلامی است.

امروز حرمت سرزمین من به برکت خون شما شهدای مدافع حرم و همه شهدای انقلاب و دفاع مقدس است که با گذشتن از جان شیرین خود، آزادی را برای ما به ارمغان آوردید.

دوباره شهید، دوباره دلدادگی و دوباره کربلا و دوباره ما و عاشقانه‌های ناتمام ما و شهیدی که به عشق آقا و مولایش در محرم و عاشورای حسینی بی سر آمد.

امروز شهید حججی کسی که شهادت آرزویش بود، بر دستان پرمهر مردم در محرم حسینی تشییع می‌شود تا بار دیگر به ما بفهماند که عشق به حسین(ع) تا همیشه تاریخ ماندگار است، عاشق که باشی حتی هزاران سال بعد از مولایت هم میتوانی با معرفت، حسینی شود و با حسین شناسی راه و هدف مولایت را ادامه دهی.

محرم سال گذشته بود که با ناله و فغان از آقا و سرورش شهادت را طلب کرده بود و به آرزویش رسید و چه عاشقانه امروز در محرم حسینی به آرزویش رسیده است و مراسم تشییع با شکوهش در ایامی که به شهادت مولایش ختم می‌شود، برگزار است.

امروز ایران اسلامی تنها در تهران و میدان امام حسین(ع) خلاصه نمی‌شود؛ امروز تهران به وسعت ایران بزرگ غم دارد و اکنون همه دل‌ها در شب و روزهایی که به تاسوعا و عاشورای حسینی می‌شود دلداده فرزندی از تبار حسین(ع) است که با لبیک به ندای ولی خویش در میدان نبرد پا گذاشت و اکنون عاشقانه به دیدار معشوق و معبود شتافته است.

امروز همه آمدند تا بگویند راه شهدا راه بی‌پایانی است که تمامی ندارد و تا ظلم و جور وجود دارد انسان‌های وارسته و انقلابی همچنان برای دفاع از مظلوم در مقابل ظالم ایستاده‌اند و دشمن بداند اگر جهاد بر بانوان واجب بود ما هم در کنار مردان‌مان و شهدا حاضر می‌شدیم و دفاع می‌کردیم.

مردم مشهد وداع و تشییع جانانه با پیکر شهید حججی این شهید دل‌ها انجام دادند و امروز تهران غرق در ماتم است، امروز همه تهران شهید حججی است و صحنه عجیبی است این دلدادگی بین عاشق و معشوق؛ شهدا عاشقانه رفتند تا اسلام بماند، تا دین بماند و تا ما بمانیم.

پرواز تنها به داشتن دو بال نیست

بلکه به داشتن دلی آسمانی است که بیکران را در خود بگنجاند، آسمانی که قلمرو کبوترها است.

مریم نظری


منبع : خبرگزاری فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : شهید دل‌ها سلام....

شهید دل‌ها سلام....

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر