صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تجلیل از 51 دانش آموز بهشهری دارای رتبه زیر 2000 در بهشهر

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، امام جمعه بهشهر، فرماندار بهشهر، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و جمعی از مسؤولان و خانواده ها، 51 دانش آموز بهشهری دارای رتبه زیر 2000 تجلیل شدند

کد خبر : 45000

تاریخ انتشار : 22/06/1396 - 13:22


تجلیل از  51 دانش آموز بهشهری دارای رتبه زیر 2000 در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، در مراسم تجلیل از 51 برتر کنکور سراسری سال 96 بهشهر افزود: توسعه و پیشرفت دارای شاخص های پیدا و پنهان است که نیروی انسانی به عنوان یکی از شاخصه های مهم نقش اصلی در توسعه دارد و آموزش یکی از شاخصه های مهم این پیشرفت است.

سید علی قاسمی اظهار کرد: جامعه ای که به آموزش اهمیت می‌دهد و در این بخش سرمایه گذاری دارد؛ به رشد و بالندگی مورد نظر می رسد.

این مسؤول بیان داشت: جامعه ای با انسانهای خوب و موفق، امید به زندگی اش افزایش یافته و نرخ امید بالاتر می رود و بدون داشتن منابع طبیعی هم  رشد می کند.

وی گفت: امید و سلامت جامعه وابسته به آموزش و پرورش است و نرخ سرمایه گذاری در این بخش، نرخ رشد و توسعه جامعه را افزایش می دهد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: باید توجه داشته باشیم که اگر توجه مناسب و درستی به بخش آموزش نشود و آگاهی افزایش نیابد؛ به همان نسبت سلامتی افراد به خطر افتاده و نرخ امید به زندگی کاهش پیدا می کند.

قاسمی با اعلام اینکه 86 درصد سرمایه گذاری در آموزش و پرورش برگشت پذیر است و باید در بخش آموزش دوران ابتدایی سرمایه گذاری و توجه ویژه داشته باشیم.

وی با اعلام اینکه مدرسه و کلاس درس، مهمترین کانون برای رشد در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و.. است؛ یادآور شد: آموزش و پرورش بدون توجه به مدرسه و کلاس درس که هدف اصلی آموزش و پرورش است؛ نمی تواند به رشد کافی برسد.

این مسؤول گفت: تربیت انسان فرهمند، شایسته و شهروند خوب از اهداف آموزش و پرورش برای تعالی بخشی در جامعه است و مدرسه و کلاس درس، بستر رو به رشد آینده را تضمین می کند و مدیران باید به این بخش توجه ویژه داشته باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در پایان با اشاره به اینکه دانش آموزان با پذیرش در کنکور وارد جامعه جدیدتری و آموزش های تخصصی در دانشگاه می شوند، گفت: توجه به علم آموزشی و دانشجوی واقعی بودن باید سرلوحه کار دانش آموزان باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر هم با اشاره به 51 رتبه زیر دوهزار در کنکور امسال از سوی دانش آموزان بهشهری گفت: از این تعداد 5 رتبه زیر 100 داشتیم که از این 5 نفر یک بانوی نخبه روشندل بهشهری رتبه 85 کنکور را کسب کرده است.

 قربانعلی اصغری افزود: همه این عزیزان با کسب رتبه های بالا و برتر، موجب بالندگی شهرستان هستند و انتظار داریم تا از 5 دانش آموز برتر دارای رتبه زیر 100 بعنوان مشاوران جوان توسط مدیر کل آموزش و پرورش مازندران بکارگیری شده و از نظرات و ایده‌های آنان استفاده شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تجلیل از 51 دانش آموز بهشهری دارای رتبه زیر 2000 در بهشهر

تجلیل از  51 دانش آموز بهشهری دارای رتبه زیر 2000 در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر