صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

بررسی مقدماتى گزینه های مختلف استانداری مازندران / ادامه وضع موجود یا تغییر استاندار تا دو هفته آينده

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: لزوما" هر تغییری، مثبت و مطلوب نیست و تغییر استاندار، به شرط ایجاد تغییر مطلوب تر انجام می شود.

کد خبر : 44998

تاریخ انتشار : 21/06/1396 - 00:29


 بررسی مقدماتى گزینه های مختلف استانداری مازندران / ادامه وضع موجود یا تغییر استاندار تا دو هفته آينده

علی محمد شاعری دوشنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خط امید با اشاره به برگزاری نشست مجمع نمایندگان مازندران در روز دوشنبه و بررسی های کلی در مورد گزینه های استانداری مازندران افزود: در اين جلسه به شاخص ها و صلاحيت هاى استاندار كارآمد و الويت هاى مهم توسعه استان پرداخته شد و همچنين راجع به سوابق و عملكرد گزينه هاى احتمالى استانداری مازندران بحث و بررسى های مقدماتى صورت گرفت.

وی اظهار کرد: گزینه های مختلفی برای استانداری مطرح هستند که در مجمع نمایندگان امروز تنها به کلیات، سوابق، عملکردها، تجارب و کارآمدی گزینه های احتمالی پرداخته شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دکتر فلاح استاندار فعلی مازندران هم یکی از گزینه های استانداری بعدی مازندران است که به همراه دیگر گزینه ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شاعری با اعلام اینکه مجمع نمایندگان وظیفه عزل و نصب استاندار را ندارد و تنها نظر مشورتی خود را به مراجع ذی ربط اعلام می کند، گفت: مبنای تصميمات مجمع نمایندگان مازندران برای بررسى و معرفى استاندار، شاخص های اعتقادی، فنی و تخصصی، مدیریتی ، عملكردى و پیگیری مطالبات مهم و به حق مردم می باشد.

وی افزود: نتیجه نهایی و نظر مشورتی مجمع نمایندگان مازندران در راستای تغییر استاندار و یا ادامه وضع فعلى احتمالا تا دو هفته آينده به وزارت كشور اعلام خواهد شد.

شاعری گفت: اکنون مشکلات معیشتی، اقتصادی و بیکاری از عمده مطالبات مردم مازندران است و استاندار آینده مازندران باید استان را به سمت وضعیت مطلوب تر سوق دهد.
 
وی افزود: پاسخگویی به نیاز و مطالبات به حق مردم و توجه ويژه  به توسعه اقتصادی، عمرانی، گردشگری، کشاورزی، صنعت و خدمات  از جمله الويت هاى مهمى است که باید مورد توجه استاندار آینده مازندران باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بررسی مقدماتى گزینه های مختلف استانداری مازندران / ادامه وضع موجود یا تغییر استاندار تا دو هفته آينده

 بررسی مقدماتى گزینه های مختلف استانداری مازندران / ادامه وضع موجود یا تغییر استاندار تا دو هفته آينده

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر