صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به همراه پخش زنده از شبکه طبرستان

تجمع بزرگ عزادارن حسینی در بهشهر

برنامه عزاداری متمرکز شهرستانی به همراه پخش زنده از شبکه طبرستان در روز هفتم محرم برگزار می شود.

کد خبر : 4499

تاریخ انتشار : 18/08/1392 - 14:11


تجمع بزرگ عزادارن حسینی در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر تقی نورزاد فرماندار بهشهر در نشست با هیئت های مذهبی شهرستان و هیئت امنا و روحانیت مساجد با تاکید براینکه نظام ما یک نظام دینی است و شعاری نیست گفت : ما سرمایه های مذهبی زیادی داریم که محرم و صفر یکی از این سرمایه هااست.

 

فرماندار بهشهر ادامه داد : به فرموده حضرت امام خمینی (ره) عاشورا اسلام را زنده نگه داشته است و دشمنان اعلام کرده اند که اگر عاشورا ، ولایت و مهدویت را از ایرانیان بگیرند می توانند به اسلام ضربه بزنند همانطور که انقلاب مصر را  با یک توطئه کوچک زمین گیر کرده اند و این به خاطر آن بوده است که مردم مصر ولایت نداشتند.

 

تقی نورزاد با اشاره به اینکه دست آوردهای انقلاب ما دشمنان را به تعجب واداشته است گفت : به همین دلیل دشمنان با کلیه ترفندها و توطئه ها چه در زمان انقلاب و بعد از انقلاب با ترور ، جنگ و آشوب های خیابانی و تحریم ها  در صدد آن بودند که مردم ایران را فلج کنند اما مردم ایران با آموختن درس آزادگی از اباعبدالله (ع) امید دشمنان را نا امید کردند.

 

نماینده دولت در بهشهر اظهار کرد: اوج عدالت خواهی و انقلاب اسلامی مردم ایران از محرم آغاز شده است و همه ما وظیفه داریم آیین عزاداری در ماه محرم و صفر را با شکوه هرچه بیشتر برگزار کنیم.

 

نورزاد  خبر داد: برنامه عزاداری متمرکز شهرستانی بهمرا پخش زنده از شبکه طبرستان ساعت 14 روز دوشنبه 20/08/92 مصادف با هفتم محرم الحرام در حسینیه قتلگاه بهشهر برگزار می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تجمع بزرگ عزادارن حسینی در بهشهر

تجمع بزرگ عزادارن حسینی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر