صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واکنش نصیرزاده به احتمال اخراج بوناچیچ

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد نسبت به احتمال برکناری سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

کد خبر : 44977

تاریخ انتشار : 18/06/1396 - 13:26


به گزارش خط امید؛ هوشنگ نصیرزاده درباره احضار لوکا بوناچیچ به جلسه هیئت‌مدیره باشگاه گسترش فولاد، اظهار داشت: ما به لوکا گفتیم که یکشنبه به باشگاه بیاید و درباره این نتایج تعیین تکلیف کنیم و از او بابت شکست‌های اخیر توضیح بخواهیم. نتایج گسترش فولاد نباید این‌طور باشد. ما نباید این‌قدر ببازیم. ما تیمی بودیم که خیلی زودتر از حریفان تمرینات‌مان را شروع کردیم و با در اختیار داشتن ورزشگاه اختصاصی، همه ویژگی‌های یک باشگاه حرفه‌ای را داریم. با این امکانات، ما قرار نیست این‌طور نتیجه بگیریم. لوکا باید با مربیان دیگر تیم هم مشورت کند و اختیارات دستیاران ایرانی‌اش را محترم بشمارد. آنها هم باید در تیم دخیل باشند. ما نیاز داریم که نیمکت‌مان با درون زمین در ارتباط باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال برکناری لوکا بوناچیچ وجود دارد یا خیر، گفت: شاید، معلوم نیست. اصول حرفه‌ای می‌گوید که لوکا باید به کارش ادامه بدهد، اما از 30 بازی در لیگ برتر، ما 5 بازی را از دست دادیم. با این اوضاع، از سایر تیم‌ها عقب می‌افتیم. نتایجی که گسترش فولاد گرفته، شایسته مخارج ما نیست. در سینما آمار گیشه مهم است و در فوتبال هم چیدمان جدول. درست است که لوکا به جوانان میدان داده و به عنوان یک مربی شجاع شناخته می‌شود، اما منافع باشگاه نباید فدای جوانگرایی شود. جایگاه گسترش فولاد در جدول رده‌بندی منطقی نیست.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد خاطرنشان کرد: لوکا هر چه از امکانات سخت‌افزاری در باشگاه تا منزل که خواسته برایش فراهم کردیم، اما نتیجه‌ای ندیدیم. در جلسه یکشنبه به خود لوکا گفتیم که بیاید. او اگر دستیارانش را هم بیاورد، یعنی آنها هم در این نتایج دخیل هستند، اما اگر آنها را نیاورد، یعنی همه این نتایج تقصیر خودش است.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : واکنش نصیرزاده به احتمال اخراج بوناچیچ

 واکنش نصیرزاده به احتمال اخراج بوناچیچ

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر