صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

شهرهای شرق مازندران، فاقد سیستم فاضلاب شهری/ اگر کسی صلاحیت شهردار شدن نداشته باشد؛ مسوولیتش را نمی پذیرم

کد خبر : 44969

تاریخ انتشار : 17/06/1396 - 16:08


نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

به گزارش خبرنگار خط امید، نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه در شرق مازندران، از جمله شهرهای مازندران هستند که فاقد سیستم فاضلاب شهری بوده و مشکلات فراوانی به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار خط امید، علی محمد شاعری در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه بهشهر افزود: در بخش فاضلاب شهرهای شرق مازندران اعتبارات مناسبی تصویب و تخصیص یافته است که امیدواریم فرمانداران با همراهی مدیران و مسوولان ذی ربط در این حوزه با اخذ قرارداد با پیمانکار، کارها را اجرایی کنند.

وی به حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات رئیس جمهوری اشاره کرد و گفت: دولت دوازدهم توسط رییس جمهور به مجلس معرفی شد و با تایید وزرای پیشنهادی توسط مجلس شورای اسلامی، هیأت دولت شکل گرفت و دولت در زمان مناسب کار خود را شروع کرد.

وی اظهار کرد: مهمترین مشکلات مردم، مشکلات اقتصادی، اشتغال، مشکلات اجتماعی و اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی است که  انتظار داریم جدی گرفته شود و دولت دوازدهم، با رفع ضعف های دولت یازدهم و پیگیری قوت ها، مطالبات مردم را پیگیری و به قول ها و تعهدات خود در قبال مردم با روحیه جدید و توکل بر خدا عمل کند.

نماینده مردم شرق استان مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرا و کلنگ زنی 140 پروژه عمرانی در سه شهرستان نکا، بهشهر و گلوگاه با اعتباری بالغ بر 215 میلیارد تومان از جمله توفیقات ما برای خدمت به مردم است.

شاعری ادامه داد: اجرای آسفالت  برای 50 کلیومتر از راههای روستایی، شروع عملیات مراکز تامین آب برای 13 روستا در 3 شهرستان، تامین آب شرب برای 12 روستا، بهره برداری 30 پروژه برق، افتتاح گاز دامغان به مازندران و رفع مشکل گاز و تهیه ام آر آی برای بیمارستان امام بهشهر و کلنگ زنی فاز دوم بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه با 50تخت برای بیماران و پیگیری مشکلات درمانی مردم از جمله خدمات انجام شده به مردم در این مدت بوده است.

وی با تاکید بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم گردشگری  در شهرستان بهشهر گفت: تلاش داریم تا با همکاری وزیر راه و دستگاه‌های مرتبط، برنامه ریزی برای ایجاد جاده و فضای گردشگری در محور بهشهر به زاغمرز را در دستور کار قرار دهیم تا شرایط جذب گردشگر در این شهرستان فراهم شود.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پیگیری مسؤولان برای اجرای طرح ها و پروژه ها گفت: پیگیری برای اجرایی شدن پروژه‌های مختلف شهرستان از مسائل مهمی است که باید عملیاتی شود تا  همچون پروژه سالار تپه بلاتکلیف باقی نماند.

شاعری افزود: مجوز پارک سالارتپه را اخذ کردیم و کلنگ زنی کردیم اما برای پیگیری ها باید تلاش شود و باید کسی باشد تا به دور از اختلافات و مسائل حاشیه ای به دنبال کار باشد.

وی در پایان با اشاره به انتخاب شهردار توسط اعضای شورای اسلامی بهشهر گفت: توصیه ای به اعضای شورای شهر دارم و انتظار است که شهردارانی را معرفی کنند که با تجربه به مدیریت شهری بوده و سابقه داشته باشند، تخصص حداقلی با مدیریت شهری داشته، دارای حسن شهرت و مسوولیت پذیر بوده و وارد حاشیه نشود.

شاعری ادامه داد: با امام جمعه و نماینده مشورت نکردید؛ اشکالی ندارد اختیار با شماست؛ اما کسی با مشورت کردن، همدلی و همفکری و انتخاب مدیر کارآمد، ضرر نمی کند.

وی گفت: مسوولیت انتخاب شهردار با شماست اما بعنوان نماینده مردم اگر ببینم کسی صلاحیت شهردار شدن نداشته باشد مسوولیتش را نمی پذیرم.

این مسؤول افزود: انتظار بود اعضای شورای اسلامی شهر بهشهر، قبل از اینکه در شورای شهر بهشهر، تصمیمی برای انتخاب شهردار صورت گیرد مشورتی انجام می دادند و در ادتمه کار هم توجه کنید که باید قبل از تصمیم گیری، مشورت کنید تا نواقص برطرف شود.

شاعری گفت: همه ما در خدمت مردم هستیم و باید نوکر مردم، امام، شهدا و نظام باشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر