صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

نسل کشی دنیای امروز و میانمار به دستور و تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ نسل کشی در میانمار را محکوم می کنیم

امام جمعه بهشهر گفت: نسل کشی دنیای امروز و میانمار به دستور و تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی است که محکوم است.

کد خبر : 44968

تاریخ انتشار : 17/06/1396 - 16:41


نسل کشی دنیای امروز و میانمار به دستور و تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ نسل کشی در میانمار را محکوم می کنیم

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان بهشهر با محکومیت کشتار مسلمانان بی گناه و بی دفاع اظهار کرد: نباید در برابر این کشتار بی تفاوت باشیم.

وی با اعلام اینکه نسل کشی در میانمار را محکوم می کنیم؛ افزود: جامعه جهانی باید در برابر این کشتار بی رحمانه واکنش سریع انجام دهد و سکوت نکند.

امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرائت زیارت جامعه، آن را شناسنامه اهل بیت (ع) دانست و بیان داشت: در زندگی امام هادی (ع) مسائل، معجزات و موضع‌گیری‌های سیاسی و ارشادی فراوانی وجود دارد است و زیارت جامعه یکی از میراث‌های گرانبهای است.

جباری با تاکید توجه و عمل به گفتار و سیره اهل بیت (ع) در زندگی فردی و اجتماعی یادآور شد: آشنایی با زندگی اهل بیت (ع) یکی از نیازهای امروز جامعه است که سعادت و نیکبختی را به همراه دارد.

وی همچنین با گرامیداشت 17 شهریور گفت: 17 شهریور روز تکرار عاشورا در ایران است و در تقویم انقلاب ما به عنوان جمعه خونین و روز ننگ شاه معروف شده است و روزی است که ملت ما در میدان ژاله به رگبار بسته شدند و بیش از  4 هزار نفر به شهادت رسیدند و این نمونه ای از فجایع رژیم گذشته بوده است.

خطیب جمعه بهشهر در ادامه با تبریک عید غدیر خم، به عنوان عید بزرگ اظهار کرد: عید غدیر، عید بزرگ خداست که متعلق به جامعه بشری است و باید فضایل این روز بزرگ و امام علی (ع) به درستی برای جامعه تبیین شود.

جباری، غدیر و پیام غدیر را در اسلام، بعنوان مسلم معرفی کرد و افزود: اگر غدیر و پیام بزرگ غدیر، مسلم نباشد هیچ امر مسلمی نداریم.

وی گفت: پیام غدیر پیام ولایت است و انکار غدیر، انکار اصل اسلام است و لذا باید با تبین درست غدیر، در شناساندن این روز بزرگ و امامت امام علی (ع) به جامعه و جهان تلاش شود.

امام جمعه بهشهر در پایان با تاکید بر تقوای الهی افزود: انسان مسلمان باید همیشه تسلیم باشد و خود را از گناه و غفلت‌ها حفظ کرده و برای داشتن دنیا و آخرت خوب، تلاش کند و تقوای الهی خود را تقویت کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : نسل کشی دنیای امروز و میانمار به دستور و تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ نسل کشی در میانمار را محکوم می کنیم

نسل کشی دنیای امروز و میانمار به دستور و تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی است/ نسل کشی در میانمار را محکوم می کنیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر