صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری قاتل فراری و شرور مسلح که با استفاده از سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی در بین شهروندان می کرد در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

کد خبر : 44965

تاریخ انتشار : 16/06/1396 - 13:41


به گزارش خط امید؛  سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی دریافت شکایات مردمی مبنی بر انجام اقدامات شرورانه توسط فردی در سطح شهرستان ایرانشهر که با استفاده از سلاح گرم و سرد اقدام به ایجاد رعب و وحشت، قدرت نمایی و سرقت های مسلحانه می کرد، بلافاصله شناسایی و دستگیری این شرور مسلح در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری این شرور به همراه همدستش شدند و در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه کلت، 2 تیغه خشاب و 35 فشنگ جنگی کشف کردند.
 
جلیلیان با اشاره به اعتراف این شرور مسلح به قتل یکی از شهروندان، گفت: متهم در بازجویی های اولیه به قتل یکی از شهروندان ایرانشهری که در تیرماه سال 1393بوقوع پیوسته بود اعتراف و انگیزه خود را مسائل شخصی عنوان کرد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان ضمن بیان اینکه متهم ضمن اعتراف به قتل دارای سوابق کیفری گوناگون همچون سرقت های مسلحانه، انتقال اشرار به کشور پاکستان، تهیه سلاح های سبک و نیمه سنگین و ...می باشد، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و رفتار مجرمانه با مرکز فوریت های پلیسی110 تماس و این موارد را به پلیس اطلاع رسانی کنند.
 
گفتنی است؛ این شرور پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 


منبع : رجا

 

  

دیدگاه شما در مورد : شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر