صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واکنش ارتش سوریه به حمله اسرائیل به حماه

ارتش سوریه با صدور بیانیه ای ضمن تایید هدف قرار گرفتن یکی از مراکز نظامی در حومه حماه از سوی صهیونیستها، هدف از آنرا بالا بردن روحیه درهم شکسته تروریستهای داعش دانست.

کد خبر : 44942

تاریخ انتشار : 16/06/1396 - 12:27


به گزارش خط امید؛ به نقل از المنار، ارتش سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی یکی از مراکز نظامی در حومه حماه هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: هواپیماهای اسرائیلی ساعت ۲:۴۲ بامداد امروز چند موشک از حریم هوایی لبنان به یکی از مراکز نظامی ما در نزدیکی مصیاف در حومه حماه شلیک کردند که بر اثر آن دو نظامی کشته و خساراتی به مرکز مورد حمله قرار گرفته، وارد شد.

ارتش سوریه بیان کرد: این تجاوز اسرائیل تلاشی مایوسانه برای بالا بردن روحیه درهم شکسته داعشی ها پس از پیروزی های کوبنده ارتش سوریه در محورهای مختلف است.

در این بیانیه آمده است: این تجاوز حمایت مستقیم اسرائلی از داعش و دیگر گروههای تروریستی را نشان می دهد. درباره تبعات خطرناک این قبیل اقدامات تجاوزگرانه برای امنیت و ثبات منطقه هشدار می دهیم.

ارتش سوریه در بیانیه خود بر عزم راسخ برای نابودی تروریسم و ریشه کنی آن از همه اراضی سوریه فارغ از تنوع و تعداد این گروهها و اشکال حمایتی که از این باندهای تروریستی می شود، تاکید کرد.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : واکنش ارتش سوریه به حمله اسرائیل به حماه

 واکنش ارتش سوریه به حمله اسرائیل به حماه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر