صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آماده باش ناجیان، هشدار به مسافران

همه ناجیان غریق دریای خزر تعطیلات منتهی به عید سعید غدیر در سواحل مازندران آماده باش هستند.

کد خبر : 44939

تاریخ انتشار : 16/06/1396 - 12:08


آماده باش ناجیان، هشدار به مسافران

به گزارش خط امید؛ نقی کریمیان رئیس هیات نجات غریق وغواصی مازندران گفت: بیش از ۹۲۰ ناجی،۱۲۰ قایق موتوری،  ۱۰۰ ناجی‌ داوطلب و۱۰۰جت اسکی حفاظت از جان‌ مسافران درسواحل‌مازندران را برعهده دارند.

وی افزود: ناجیان غریق مازندرانیچهارشنبه ۱۵ شهریور ماه ۹۶ جان ۱۰۳ مسافر را از مرگ حتمی در دریا نجات دادند.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: ناجیان غریق موفق شدند با حضور به موقع خود ۴۲ مسافر را از آب‌های ساحلی محمود آباد، ۳۹ گردشگر را از دریای بابلسر، ۱۳ نفر را از آب‌های ساحلی چالوس،۴ نفر را در ساری، ۲ نفر در عباس آباد و در شهر‌های تنکابن، نوشهر و بهشهر نیز سه مسافر را از کام مرگبار امواج دریای خزر بیرون بکشند.

کریمیان با بیان اینکه دریا در روز‌های تعطیلات منتهی به عید غدیر مواج خواهد بود، از مسافران و گردشگران خواست به منظور پیشگیری از هرگونه خطر غرق شدن، به توصیه‌های منجیان غریق توجه کنند.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران افزود: دریا محیطی مناسب برای آموزشِ شنا نیست و مسافران در این روز‌ها چشم از فرزندان خود برندارند و درصورتیکه کسی در دریا گرفتارشد، به هیچ وجه به صورت دسته جمعی اقدام به نجات نکنند.

وی گفت: افراد درصورت مشاهده غریق به تنهایی برای نجات اقدام نکنند و در صورت نبود گروه امداد، با طناب، تویوپ، تخته و یا درصورت نداشتن این وسایل، چند روسرى یا چادر را با هم گره بزنند و به سمت غریق پرت کنند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : آماده باش ناجیان، هشدار به مسافران

آماده باش ناجیان، هشدار به مسافران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر