صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

درخواست از لاریجانی برای ورود به پرونده حقوق های نجومی

محسن علیجانی خواستار رسیدگی مجدد به پرونده حقوق های نجومی برخی مدیران در مجلس و قوه قضائیه شد.

کد خبر : 44932

تاریخ انتشار : 15/06/1396 - 10:27


به گزارش خط امید؛ در خصوص تبرئه نجومی بگیران در دیوان محاسبات گفت: مجلس سقف حقوق و پرداختی را برای مدیران، کارمندان و مسئولان مشخص کرده است که باید در پرداختی ها مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضوع حقوق های نجومی در سطح گسترده منتشر شد و مردم به این موضوع حساس شدند. بررسی این پرونده مطالبه مقام معظم رهبری و مردم بوده است. رئیس جمهور نیز دستور به پیگیری این موضوع داده اند.عده ای به صورت سیاسی تلاش کردند که این موضوع را به سوی جناحی خاص سوق دهند، که این کار اشتباه بود.

عضو فراکسیون امید ادامه داد: در حالی که حدود هفت میلیون جوان بیکار در کشور وجود دارد، برای مردم حقوق های نجومی مدیران قابل پذیرش نیست.

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: قوه قضاییه باید به این پرونده ها وارد شده و مجلس مجددا بررسی این پرونده ها را آغاز کند تا بتوانیم برای مردم پاسخی درخور و مناسبی داشته باشیم زیرا تبرئه نجومی بگیران موجب بی اعتمادی مردم می شود.

وی تبرئه نجومی بگیران را موجب ایجاد بی اعتمادی در کشور خواند و گفت: این حکم افرادی را که درصدد دست اندازی به بیت المال هستند را جری تر می کند.علیجانی گفت: مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس باید مجددا پرونده حقوق های نجومی را بررسی کنند، نهادهای عمومی و رسانه ها نیز باید به این موضوع حساس شوند.

وی ادامه داد: از دیوان محاسبات خواهیم خواست که مجددا گزارشی را در این خصوص به مجلس ارائه کند تبرئه نجومی بگیران در صورت صحت خبر، دهن کجی به همه مسئولان و مردم است. 

  

دیدگاه شما در مورد : درخواست از لاریجانی برای ورود به پرونده حقوق های نجومی

درخواست از لاریجانی برای ورود به پرونده حقوق های نجومی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر