صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آغاز محدودیت‌‌های ترافیکی عید غدیر از فردا در مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌ترافیکی به‌مناسب عید غدیر از فردا در محورهای استان آغاز می‌شود.

کد خبر : 44925

تاریخ انتشار : 14/06/1396 - 11:41


آغاز محدودیت‌‌های ترافیکی عید غدیر از فردا در مازندران

به گزارش خط امید؛  علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌ترافیکی به‌مناسبت عید غدیر در محورهای مازندران، بیان کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 15، هشت تا 24 روز پنج‌شنبه 16 و جمعه 17، هشت روز شنبه 18 تا یک بامداد روز یک‌شنبه 19 و همچنین از ساعت 12 تا 24 روز یک‌شنبه 19 شهریور ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تردد تمامی تریلرها همچنان از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 15 روز شنبه 18 تا ساعت یک بامداد روز یک‌شنبه 19 شهریور ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز شنبه تا ساعت یک بامداد روز یک‌شنبه از آب‌اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی تریلرها به‌ جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 15 و همچنین از ساعت هشت تا 24 روز شنبه 18 شهریور ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس کماکان ممنوع اعلام شده است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز چهارشنبه 15 تا ساعت یک بامداد روز پنج‌شنبه 16 شهریور ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز چهارشنبه تا ساعت یک بامداد روز پنج‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 17شهریور ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز شنبه 18 تا ساعت یک بامداد روز یک‌شنبه 19 شهریور از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز شنبه 18 تا ساعت یک بامداد روز یک‌شنبه 19 شهریور ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول یادآور شد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

قدمی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است، یادآور شد: با توجه به حضور مسافران شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مازندران هستیم که لازم است رانندگان از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز و انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند، چرا که طی روزهای گذشته بیشترین تصادفات در این زمینه بوده است.

وی بیان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با توجه به تردد زیاد و حجم بالای خودروها سفر خود را به روزهای پایانی شهریور ماه موکول نکنند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است. 

  

دیدگاه شما در مورد : آغاز محدودیت‌‌های ترافیکی عید غدیر از فردا در مازندران

آغاز محدودیت‌‌های ترافیکی عید غدیر از فردا در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر