صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

«نظام جامع رسانه‌ها» برای دولت مهم نیست

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت اهمیتی برای لایحه «نظام جامع رسانه ها» قائل نیست، گفت: با توجه به تغییر دولت، فقط یک فرصت دیگر می دهیم تا لایحه را بیاورند.

کد خبر : 44921

تاریخ انتشار : 14/06/1396 - 11:21


به گزارش خط امید؛ حجت الاسلام احد آزادیخواه ، در پاسخ به این سوال که آیا دولت زمان ارائه لایحه نظام جامع رسانه ها به مجلس را اعلام کرده است یا خیر، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خودش را در این رابطه انجام داده، اما من معتقدم این مسئله برای دولت مهم نیست.

وی افزود: در واقع ما به این جمع بندی رسیده ایم که مسئله نظام جامع رسانه ها برای دولت اهمیت ندارد و به همین دلیل، تعلل می کند و این تعلل هم قابل قبول نیست.سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: بارها شخصا پیگیر این مسئله شده ام و معتقدم اگر این لایحه به مجلس بیاید، بسیاری از گره های کور اصحاب رسانه و خبرنگاران باز خواهد شد.

آزادیخواه تصریح کرد: متاسفانه با وجود قول ها و وعده هایی که به ما داده اند، هنوز این لایحه به دست ما نرسیده و این قصه همچنان سر دراز دارد.وی خاطرنشان کرد: ظاهراً این لایحه از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دولت ارائه شده، اما هنوز در نوبت بررسی در کمیسیون فرهنگی دولت است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در صورت تداوم تعلل دولت برای ارائه لایحه به مجلس خودمان طرح ارائه می دهیم، گفت: البته تلاش ما این است که برای همکاری با دولت به صورت لایحه محور عمل کنیم تا دولت لایحه به مجلس بدهد؛ این یک فرصت برای دولت بوده، اما اگر قرار باشد این رویه دولت ادامه داشته باشد، کمیسیون باید طرح خودش را ارائه کند.

آزادیخواه گفت: بارها و بارها زمانبندی شده و به دولت وقت داده شده است تا لایحه اش را بیاورد اما هر بار این مسئله به تعویق افتاده است؛ یکبار تا پایان آذر 95 به دولت وقت داده شد و یکبار هم قرار شد در اول سال 96 لایحه را بیاورند، اما هنوز خبری نیست.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه دولت تغییر کرده، یک فرصت دیگر به دولت می دهیم و اگر لایحه را نیاورند، خودمان طرح را بررسی می کنیم؛ این مهلت در هیات رئیسه کمیسیون تعیین خواهد شد.

 

 

 


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : «نظام جامع رسانه‌ها» برای دولت مهم نیست

«نظام جامع رسانه‌ها» برای دولت مهم نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر