صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نجفی: سال مالی دشواری در شهرداری خواهیم داشت

شهردار تهران گفت: سال مالی دشواری را خواهیم داشت و باید شهرداری را با این شرایط اداره کنیم.

کد خبر : 44912

تاریخ انتشار : 14/06/1396 - 11:00


به گزارش خط امید؛ محمد علی نجفی در مراسم ادای سوگند خود گفت: روز اول شهریور ماه که مسئولیت شهرداری تهران به من سپرده شد در پیشگاه خداوند سوگند یاد کردم که تمام وقت خود را برای ادای خدمت به شهروندان صرف کنم.

وی افزود: امیدوار هستم تا انتها به این عهد پایبند باشند و امروز دومین بار است که برای حفظ سیاست‌های تعیین شده سوگند می‌خورم.

شهردار تهران با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته به منظور اداره شهر اظهارکرد: طی ٨ روز گذشته، تلاش کردم به میزان بیشتری با برنامه‌های شهرداری آشنا شده و برنامه‌ها را طراحی کنم.

نجفی ادامه داد: جلساتی را با مدیران شهری برگزار کرده و چندین جلسه را با آن‌ها داشتم.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور استقبال از ماه مهر خاطرنشان کرد: در آستانه بازگشایی مدارس هستم و باید برنامه‌هایی را برای اول مهر ماه داشته باشیم.

نجفی افزود: ترافیک در اول مهرماه افزایش یافته و بدون شک ما باید تصمیماتی را برای استقابل از مهر ماه داشته باشیم.

شهردار تهران از برگزاری جلسه با وزیر آموزش و پرورش خبرداد و گفت: قرار است فردا جلسه‌ای را با وزیر آموزش و پرورش داشته باشیم تا امور را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه " سال مالی سختی را در شهرداری تهران خواهیم داشت" اظهارکرد: باید کاری کنیم شهرداری از نظر درآمدهای نقدی با مشکل مواجه نشود. بدون شک سال سختی از نظر مالی داریم و امیدوار هستم با مدیریت مشکل حل شود.

نجفی با اشاره به انتخاب مدیران شهرداری تهران تصریح کرد: برای انتخاب مدیران فعالیت‌ها را آغاز کرده ایم. امروز ٤ تن از معاونین شهردار معرفی خواهند شد.

شهردار تهران تاکید کرد: در انتخاب مدیران جز شایستگی افراد به چیز دیگری توجه نخواهم کرد هرچند این تصمیم گلایه‌های افراد حتی دوستانم را در پی خواهد داشت.

وی بیان کرد: برخی از دوستان من برای پست‌هایی صحبت کرده اند. هیچ فردی از جانب من اجازه صحبت با افراد را ندارد.

نجفی با اشاره به حذف یکی از منتخبان از میان لیست مدیران خاطرنشان کرد: زمانی که متوجه شدم یکی از مدیرانی که من برای حضور در شهرداری تهران انتخاب کرده بودم به لابی‌های غیر متعارف دست زده، وی را از لیست مدیرانم خارج کردم.

شهردار تهران با بیان اینکه " گوش من برای مشورت باز است" اظهارکرد: در اداره شهر به یک چهارضلعی تاکید دارم. ضلع اول همه نهادهای جمهوری اسلامی ایران هستند. ضلع دوم مردم، ضلع سوم اعضای شورا و ضلع چهارم را مجموعه مدیران و کارکنان شهرداری تشکیل می‌دهند.

 

 


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : نجفی: سال مالی دشواری در شهرداری خواهیم داشت

 نجفی: سال مالی دشواری در شهرداری خواهیم داشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر