صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نخستین المپباد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کشور با تجلیل از برگزیدگان پایان یافت

نخستین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کل کشور در رشته های شنا ، قایقرانی ، والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با تجلیل از تیم های برتر به کار خود خاتمه داد.

کد خبر : 44909

تاریخ انتشار : 14/06/1396 - 09:47


نخستین المپباد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کشور با تجلیل از برگزیدگان پایان یافت

به گزارش خبرنگار خط امید، این دوره از مسابقات با حضور کارکنان و فرزندان پسر بنادر سراسر کشور از 5 شهریورماه به مدت 9 روز به میزبانی بندر اميرآباد بهشهر برگزار و در فوتبال ساحلی، بندر نوشهر اول، بندر شهیدرجایی دوم و بندر امام خمینی سوم شد و همچنین حسین مومن زاده از  بندر امام بعنوان فنی ترین بازیکن و وحید قلی مور از بندر نوشهر بعنوان آقای گل معرفی شد.

 

در والیبال ساحلی هم بندر بوشهر اول، بندر انزلی دوم و بندر نکا به مقام سوم رسید و بندر شهید باهنر تیم اخلاق این مسابقات شد.

 

در مجموع مسابقات شنا و قایقرانی کارکنان هم بندر انزلی اول، بندر بوشهر دوم و بندر چابهار سوم شد و در مجموع مسابقات شنا و قایقرانی فرزندان هم بندر انزلی اول، بندر بوشهر دوم و بندر رجایی به مقام سوم رسید.

 

 مدیرمنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در گفت و گویی در مورد برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات با حضور تمامی بنادر کشور از پنجم شهریور ماه سال جاری به مدت ۹ روز  با شرکت ۷۲۵ نفر از کارکنان و فرزندان همکار در این بندر برگزار شد.

 

علی خدمتگزار ادامه داد: این مسابقات در 4 رشته شنا ، قایقرانی ، والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه۴۶۰ نفر در قالب ۲۲ تیم در رشته های شنا و قایقرانی در دو ماده کارکنان و فرزندان آن ها در این المپیاد حضور داشتند؛ افزود : طبق برنامه ریزی های انجام شده ، این رشته های ورزشی قرار است در سالن های مدرن و مجهز انجام شد.

 

وی همچنین تعداد شرکت کنندگان در رشته های والیبال و فوتبال ساحلی را ۲۶۵ نفر عنوان کرد و یادآور شد این برای نخستین بار مسابقات ورزشی بنادر  به صورت المپیاد و در رشته های مختلف در یک زمان انجام  شد.

 

مدیر بندر امیرآباد ، آشنایی کارکنان با بنادر کشور ، ایجاد حس همدلی سازمانی و دوستی بین کارکنان و سلامت جسمانی و روانی و افزایش بازده کاری را از اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

 

منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با دارا بودن 1060هکتار اراضی وسیع پشتیبانی، بعنوان بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر و بندرنسل سوم کشور ، افق جدیدی را در شکوفایی اقتصادی شمال کشور گشوده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : نخستین المپباد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کشور با تجلیل از برگزیدگان پایان یافت

نخستین المپباد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کشور با تجلیل از برگزیدگان پایان یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر