صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تلگرام انتقال سرور به ایران را تکذیب کرد

مدیر تلگرام اعلام کرد که سرورهایش را به ایران منتقل نمی‌کند.

کد خبر : 44834

تاریخ انتشار : 31/04/1396 - 18:21


به گزارش خط امید؛ پاول دورف، مدیر تلگرام اعلام کرد: تلگرام هیچ یک از سرورهایش را، یا هیچ سروری را که اطلاعات شخصی کاربران روی آن باشد، به ایران منتقل نمی‌کند.


صبح امروز معاون وزیر ارتباطات بار دیگر موضوع انتقال سرور تلگرام به ایران را مطرح کرد و البته دقایقی بعد حرفش را پس گرفت و اعلام کرد که انتقال سرور تلگرام به ایران را نه تائید و نه تکذیب می‌کند اما در همین فاصله مدیر تلگرام اعلام کرد که سرورهایش را به ایران منتقل نمی‌کند.


لاهوتی گفت : تخصیص این اعتبار ناچیز برای تشویق صادرکنندگان در شرایطی که نرخ ارز نیز به طور دستوری پایین نگاه داشته شده است، قابل اعتنا نیست.


رئیس کنفدراسیون صادرات در ادامه به تعیین نرخ 11 درصدی تسهیلات صادرکنندگان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال جاری، زمزمه‌هایی مبنی بر افزایش نرخ 11 درصدی به 14 درصد مطرح است، با این استدلال که صادرکنندگان بتوانند از منابع بانکی نیز بهره بگیرند، اما به نظر می‌رسد افزایش این نرخ، رقابت‌پذیری صادرکنندگان در بازار‌های جهانی را تحت تاثیر قرار دهد. تا زمانی که در رفتار و سیاستگذاری‌ها تغییر ایجاد نشود، نمی‌توان به توسعه صادرات امید داشت.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : تلگرام انتقال سرور به ایران را تکذیب کرد

تلگرام انتقال سرور به ایران را تکذیب کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر