صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

عامل اصلی ارسال سکه های طلا به برنامه پایش، ارتقای شغلی گرفت

تهیه‌کننده پایش در ادامه می‌نویسد: "این بار من جاخورده و محکم پاسخ دادم: توهین خیلی بزرگی بود به ما. به زیرمجموعه تون بفرمایید با رسانه‌ها این‌طور رفتار نکنند. گفت باشه. سکه‌ها رو گذاشت جیبش و رفت!"

کد خبر : 44831

تاریخ انتشار : 31/04/1396 - 18:16


به گزارش خط امید؛ دوشنبه 25 آبان ماه 94 که سید امیر سیاح مدیر گروه اقتصاد شبکه یک در صفحه شخصی‌اش نوشت : "بعد از خروج مهمان از استودیو ، جعبه زیر را به مهمان محترم دادم و گفتم روابط عمومی زیرمجموعه شما قبل از برنامه برای ما این‌ها رو فرستاده. جعبه را باز کرد، توش رو که دید، اول جا خورد. بعد خودش را جمع‌وجور کرد و پرسید یعنی این هدیه رو قبول نمی‌کنید؟!"

تهیه‌کننده پایش در ادامه می‌نویسد: "این بار من جاخورده و محکم پاسخ دادم: توهین خیلی بزرگی بود به ما. به زیرمجموعه تون بفرمایید با رسانه‌ها این‌طور رفتار نکنند. گفت باشه. سکه‌ها رو گذاشت جیبش و رفت!"

بعد از افشای این ماجرا و سکه دادن به عوامل یک برنامه بود که واکنش‌های زیادی را در پی داشت . سید مرتضی نعمت زاده معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در یادداشتی درباره هدیه سکه‌ها به برنامه پایش ضمن توجیه این اقدام ناپسند نوشت : روابط عمومی سازمان منطق آزاد اروند، در چارچوب مناسبات متعارف و رایج میان نهادهای رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی کشور با ادارات مؤسسات دولتی و خصوصی، به ارسال اطلاعاتی در مورد مزیت‌ها و ویژگی‌های منطقه آزاد اروند و فعالیت‌های آن به‌صورت یک فلش تبلیغاتی به همراه سکه‌های اهدایی به روابط عمومی برنامه اقتصادی پایش، اقدام کرده است. این حق روابط عمومی برنامه پایش بوده است که از پذیرش هدیه خودداری کند و آن را عودت دهد .

البته آن زمان مدیران منطقه آزاد اروند عنوان نکردند که این چارچوب متعارف به نقل از مدیران تدبیر و امید ، در کجا رواج داشته و دادن حق‌السکوت به یک برنامه تلویزیونی و رسانه برای جلوگیری از انتقاد برای چیست ؟ بعد از تمام انتقادات نمایندگان مجلس ، رسانه‌ها و افکار عمومی به دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و وِیژه اقتصادی و منطقه آزاد اروند سید ابراهیم میر موسوی، طی نامه‌ای استعفای خود را تقدیم مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره کرد. در متن استعفا میر موسوی آمده بود : به دلیل دفاع از سازمان مطبوعم و ایجاد امکان پیگیری‌های قانونی بعدی در این مورد، ضمن رد تمامی شایعات و اتهامات منتسب به خود و مدیران ارشدم، استعفای خود را به خدمتتان تقدیم می‌کنم.

پیگیری‌های قانونی که هیچ گاه محقق نشد ، سید ابراهیم میر موسوی که از بستگان نزدیک (باجناق) اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند است مدتی برای دوری جستن از انتقادات به دفتر منطقه آزاد اروند در دبی رفت . تخلف میر موسوی نه‌تنها باعث برخورد با وی نشد بلکه مدیران این منطقه این مدیر متخلف را مدتی مسئول دفتر منطقه آزاد اروند در امارات کردند .

حالا بعد از گذشت مدت‌زمانی اندکی این مدیر متخلف باز در دولت روحانی ارتقا گرفته و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه اروند شده است .


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : عامل اصلی ارسال سکه های طلا به برنامه پایش، ارتقای شغلی گرفت

عامل اصلی ارسال سکه های طلا به برنامه پایش، ارتقای شغلی گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر