صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

افشاگری مادر نظامی اسیر صهیونیست در غزه

مادر نظامی اسیر رژیم صهیونیستی در نزد نیروهای مقاومت در نوار غزه برای اولین بار جزئیات اسیر شدن فرزندش را تشریح و در قبال روایت مسئولان این رژیم شک و تردید به خرج داد.

کد خبر : 44818

تاریخ انتشار : 29/04/1396 - 11:19


به گزارش خط امید؛ به نقل از شبکه تلویزیونی صهیونیستی " i24"، زهافا شاوول مادر نظامی اسیر صهیونیست در نزد جنبش حماس در نوار غزه برای اولین بار جزئیات اسارت فرزندش در نبرد محله الشجاعیه شهر غزه در جریان جنگ سال 2014 میلادی را فاش کرد.

وی درقبال روایت ارتش رژیم صهیونیستی درخصوص وضعیت و چگونگی اسارت فرزندش شک و تردید ابراز داشت و در مقابل هزاران صهیونیست در مراسم سومین سالگرد اسارت فرزندش در شهر طبریا در فلسطین اشغالی گفت: "اینجا می خواهم به شما بگوییم که فرزندم آورون در داخل نفربر نبود بلکه خارج از آن بود و از طریق یکی از تونل ها در منطقه اسیر شد".

زهافا شاوول افزود: نیروهای حماس از داخل یکی از خانه ها در محله شجاعیه دو گلوله آر.پی.جی به نفربر شلیک کردند و بعد از درگیری بین دوطرف، آورون را از نفربر بیرون کشیده و به یکی از تونل های حفر شده در زیر خانه بردند. این روایت ارتش اسرائیل از حادثه است که در آن شش نظامی کشته شدند.

جنبش حماس دو نظامی صهیونیست به نام های آورون شاوول و هدار گولدن را در جریان جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در سال 2014 میلادی اسیر کرد.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : افشاگری مادر نظامی اسیر صهیونیست در غزه

افشاگری مادر نظامی اسیر صهیونیست در غزه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر