صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم به قیمت 1300 تومان از کشاورزان مازندرانی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران قیمت خرید تضمینی گندم را یک‌هزار و 300 تومان اعلام کرد و گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور وظیفه خرید و پرداخت وجه محصول گندم را برعهده دارد.

کد خبر : 44795

تاریخ انتشار : 02/03/1396 - 10:38


خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم به قیمت 1300 تومان از کشاورزان مازندرانی

به گزارش خط امید؛ دلاور حیدرپور در جلسه ستاد گندم مازندران با بیان اینکه در حال حاضر 34 مرکز خرید از شرق تا غرب استان برای گندم در نظر گرفته شده است که در صورت لزوم این مراکز افزایش خواهند یافت، اظهار کرد: همه تلاش ما کمک به کشاورزان است تا مشکلی در خرید این محصول بوجود نیاید.

وی با تاکید بر اینکه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها با هماهنگی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نسبت به دریافت سوخت کمباین‌ها اقدام کنند، افزود: سوخت به کمباین‌هایی که دارای معاینه فنی نیستند و ریزش بالا دارند داده نمی‌شود و این کمباین‌ها حق برداشت محصول در مزارع را ندارند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: کمباین‌داران باید معاینه فنی را حین برداشت محصول هم انجام دهند و نظارت لازم در حین برداشت هم وجود داشته باشد.

حیدرپور خواستار اطلاع‌رسانی لازم برای برداشت به موقع گندم و کلزا شد و گفت: وظیفه ما این است مشکل کشاورزان را برای تحویل گندم به حداقل برسانیم و کشاورزان در تحویل محصول هیچ مشکلی نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: امسال کلزا با قیمت 2 هزار و 783 تومان با دو درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت از کشاورزان خریداری می‌شود و اگر بالاتر از این باشد به همان درصد از وزن محصول کم خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان قیمت خرید تضمینی گندم را یک‌هزار و 300 تومان اعلام و بیان کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور وظیفه خرید و پرداخت وجه محصول گندم را برعهده دارد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم به قیمت 1300 تومان از کشاورزان مازندرانی

خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم به قیمت 1300 تومان از کشاورزان مازندرانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر