صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

117 هزارنفر در شهرستان بهشهر واجد شرایط رأی دادن هستند

از جمعیت 168 هزارنفری شهرستان بهشهر 117 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات امروز هستند.

کد خبر : 44790

تاریخ انتشار : 29/02/1396 - 12:16


117 هزارنفر در شهرستان بهشهر واجد شرایط رأی دادن هستند

به گزارش خط امید؛ سید خالق سجادی امروز جمعه در حاشیه بازدید از شعبه های اخذ رای در شهرستان بهشهر گفت: برای انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر 305 صندوق اخذ رأی در نظر گرفته شده است.
وی با اعلام اینکه انتخابات در شهر بهشهر به صورت الکترونیکی برگزار می شود، یادآور شد: 72 نفر نامزد شورای اسلامی شهر بهشهر هستند.
فرماندار بهشهر افزود: رأی گیری با تمام تجهیزات و امکانات در حوزه های مختلف شهرستان در حال انجام است و 283 شعبه برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر در نظر گرفته شده است.
سجادی ادامه داد: ملت ما امروز با حضور حماسی خود در پای صندوق های رأی حماسه دیگری خلق خواهند کرد و با حضور خود در این انتخابات به کمک مردم سالاری دینی می روند.
وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی، از عموم مردم خواست به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی در اواخر وقت، در ساعات اولیه پای صندوق های اخذ رأی حاضر شوند و رأی گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند. 
305 صندوق اخذ رأی در 283 شعبه برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر در نظر گرفته شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : 117 هزارنفر در شهرستان بهشهر واجد شرایط رأی دادن هستند

117 هزارنفر در شهرستان بهشهر واجد شرایط رأی دادن هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر