صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تشییع 2 شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه علم و فناوری مازندران

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر با بیان اینکه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) پیکر مطهر 2 شهید خوش‌نام دوران دفاع مقدس در این شهرستان تشییع و خاکسپاری می‌شود، گفت: این شهدا در دانشگاه علم و فناوری مازندران به خاک سپرده می‌شوند.

کد خبر : 44783

تاریخ انتشار : 06/12/1395 - 16:15


تشییع 2 شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه علم و فناوری مازندران

 عابدین داغمه‌چی پنجشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بار دیگر افتخار میزبانی از دو شهید گمنام نصیب مردم شهیدپرور بهشهر شده است و دوباره عطر شهدا در شهر می‌پیچد.

وی افزود: پیکر مطهر دو شهید گمنام 21 ساله و 27 ساله دفاع مقدس در ایام شهادت حضرت زهرا(س) در بهشهر تشییع و تدفین می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر با اشاره به زمان برگزاری مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام، تصریح کرد: صبح روز یکشنبه 8 اسفندماه مراسم استقبال از این دو شهید گمنام در ورودی بهشهر انجام و برنامه‌ای دیگر در نمازخانه سپاه این شهرستان با حضور پاسداران و خانوادهایشان برگزار می‌شود.

داغمه‌چی با بیان اینکه این دو شهید گمنام روزهای یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 اسفند در مدارس دوره متوسطه، مهمان دانش‌آموزان می‌شوند تا روحیه شهید و شهادت در جامعه باقی بماند، خاطرنشان کرد: یک مراسم وداع روز دوشنبه با همکاری دانشگاه علم و فناوری مازندران با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی از حضور این دو شهید بزرگوار در اداره زندان‌های بهشهر خبر داد و گفت: صبح روز سه‌شنبه 10 اسفند پیکر مطهر این دو شهید گمنام، مهمان زندانیان می‌شود تا این حضور موجبات تحول در آنان را فراهم سازد.

این مسؤول بیان کرد: مراسم شب وداع با این دو شهید خوش‌نام شب‌دوشنبه 9 اسفند همزمان با نماز مغرب و عشا  در مصلای آیت‌الله جباری(ره) بهشهر با سخنرانی و مداحی انجام می‌شود.

داغمه‌چی با اشاره به اینکه این شهدا در دانشگاه علم و فناوری مازندران به خاک سپرده می‌شوند، تصریح کرد: آیین تشییع با پیکر مطهر این دو شهید گمنام روز سه‌شنبه 10 اسفندماه ساعت 9 صبح از بیمارستان امام خمینی(ره) آغاز و تا پارک ملت ادامه می‌یابد.

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر در پایان گفت: مراسم سومین روز خاکسپاری این شهدا روز پنجشنبه 12 اسفند همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  از ساعت 10 الی 14 در مصلی آیت‌الله جباری(ره) بهشهر برگزار می‌شود/ فارس 

  

دیدگاه شما در مورد : تشییع 2 شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه علم و فناوری مازندران

تشییع 2 شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه علم و فناوری مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر