صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه:

تهدیدات آمریکا تنها تبلیغات رسانه ای است

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه گفت:آمریکا برای دست یابی به اهداف خود دست به هر اقدامی میزند. اگر نیاز به جنبش های مخملی و نرم و یا مذاکره و حتی اشغال کشور باشد برای دستیابی به خواسته خود هریک از اقدامات لازم را انجام میدهد.

کد خبر : 44782

تاریخ انتشار : 06/12/1395 - 16:11


تهدیدات آمریکا تنها تبلیغات رسانه ای است

به گزارش خط امید به نقل از فارس، محمدعلی شاعری در اولین گرده همایی یاران انقلاب در بهشهر، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حماسه ای دیگر در تاریخ اسلام عنوان کرد و گفت: مردم ما هیچگاه از تغییرات موضعی آمریکا و شخص رئیس جمهور جدید واهمه نداشتند و این شرایط موجب خالی شدن صحنه ها از حضور مردم نمی شود. چرا که مسیر ملت ایران همیشه مشخص است و مردم ما انقلاب اسلامی را با ولایت حفظ نگه میدارند.

وی به در ادامه به مسائل منطقه ای و جهانی پرداخت و خاطرنشان کرد: آمریکا هیچگاه با تغییر رئیس جمهور استراتژیهای خود را تغییر نمیدهد. تغییرات تاکتیکی نشان دهنده برنامه ریزیهای بلند ملت این کشور برای چپاول و سلطه به کشورهای جهان سوم و نفت خیز است.

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه با اشاره به اینکه این اقدامات آمریکا تنها تبلیغات رسانه ای است، افزود: آمریکا برای دست یابی به اهداف خود دست به هر اقدامی میزند. اگر نیاز به جنبش های مخملی و نرم و یا مذاکره و حتی اشغال کشور باشد برای دستیابی به خواسته خود هریک از اقدامات لازم را انجام میدهد. 


این مسئول ادامه داد: وظیفه ماست تا با افزایش وحدت ملی و اجرایی کردن سیاست اقتصاد مقاومتی و همچنین اتکا به ظرفیتهای داخلی دست نیروهای متجاوزگر را از ایران کوتاه کنیم.افزایش بصیرت و آگاهی در مسائل روز کشور موجب میشود تا مردم از فقر و جهل فرهنگی خارج شوند و آگاهانه در مقابل سیاست های آمریکا واکنش نشان دهند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی و تلاش جهادی دو فاکتور اصلی در موفقیت و پیروزی است خاطرنشان کرد: هیچ کشوری به لحاظ برخورداری از منابع طبیعی و امکانات در رده ی ایران نیست اما متاسفانه ما شاهد بالاترین نرخ بیکاری در کشور هستیم و این مه نیازمند بررسی و تعمل بیشتر دارد. ایران هرگز نباید با تهدیدی به نام تحریم مواجه شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس رمز عبور از این آسیب ها را اتکا به ظرفیتهای داخلی دانست و گفت: ما هرگز نباید تحت تاثیر تهدیدهای خارجی قرار بگیریم چرا که این مهم نشان از ضعف ماست. سابقه 38 ساله انقلاب به ما نشان داده است که این انقلاب چه چالش ها و سختی ها را متحمل شده است تا به قوت فعلی رسیده است.

وی بیان اینکه بزرگترین معضل فعلی ایران بحث اقتصادی است، تاکید کرد: با مدیریت جهادی میتوان به قله های پیشرفت رسید. همه ما باید با توجه به پیچیدگی زمان خودمان را همگام با آن پیش ببریم. هرگز متد و روشهای 30 سال گذشته برای زمان حال موثر نیست. همه ما باید دائما در حال تغییر رفتارهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی خودمان باشم.

شاعری یادآور شد: تهدیدات آمریکا همیشه وجود داشته است اما آیا تا به کنون موفق شده است. ما باید با شناخت ابزار و ساز و کار مناسب با روحیه جهادی در مقابل این دشمن اصلی اسلام بایستیم.

این مسئول اذعان داشت: کاری که بر اساس علم محوری باشد موجب رونق کسب و کار مردم میشود. وراد شدن به مسائل سیاسی و پرداختن به حاشیه در دستور کار ما نیست. 

وی اجرایی نشدن بسیاری از پروژه ها در 3 شهرستان را کم کاری و عدم صرف وقت دانست و گفت: با تغییر رفتاری بسیاری از مدیران بجای تغییرشان میتوان بسیاری از اقدامات عقب مانده را پیش برد. متروکه ماندن پل نکا و عملیاتی نشدن پروژه جاده بهشهر – زاعمرز نشان از این دارد که باید بیشتر از قبل زمان صرف این مهم کرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه با تأکید بر عمل‌گرایی در حوزه مدیریتی متذکر شد: در حوزه خدمات‌رسانی به‌دوراز هرگونه شعار محوری درصحنه مدیریت باید عمل‌گرا وارد عمل شد چراکه می‌تواند به‌مراتب از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه ما کار محوریم، بیان داشت: تغییر رفتار مدیران راهکار بهتری از تغییر آنان است. تمامی افرادی که شایستگی و تخصص لازم  جهت مدیریت یک واحد را دارند باید پای کار باشند. ما به دنبال خط و خطوط سیاسی نیستیم چرا که بر این باوریم همه باید کار کنند تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

این مسئول در ادامه به گزارش عملکرد در طول یکسال پرداخت و گفت: حمایت از تولیدات و صادرات محصولات، جلوگیری از واردات، ممنوعیت تخریب اراضی جنگلی، جلوگیری از محصولات دستکاری شده، پرداخت بیمه محصولات کشاورزان از جمله اقدامات ما در طول این دوره است.

وی افرود: حمایت از مستمندان، افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، حمایت از ایثارگران، تقویت بخش دولتی و خصوصی در واحدهای درمانی از دیگر اقدامات ما بشمار می آید.

شاعری با اشاره به طرح گازرسانی منطقه شرق مازندران بیان داشت: با انتقال خطوط گاز از دامغان به مازندران در تابستان 1396  در سال جاری کل مازندران با مشکل گاز خداحافظی می کنند و این معضل بصورت اساسی حل میشود. 

وی پیگیری راه گلوگاه به دامغان را جز اولویتهای اصلی کار خود عنوان کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بیان داشت: در حوزه ورزش 15 ملیارد تومان به افتتاح پروژه های نیمه تمام اختصاص داده شد.

 وی به بهره‌برداری از سد گلورد اشاره کرد و همچنین بیان داشت: سد گلورد با روند صعودی در پیشرفت فیزیکی تا پایان فروردین‌ماه سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد لذا با بهره‌برداری از سدگلورد در شرق مازندران مشکلات حوزه آب‌رسانی منطقه شرق مرتفع می‌شود.


شاعری همکاری بانکها با مردم را مناسب ندید و گفت: سیستم بانکی نیازمند تحول است لذا باید اقدامات خوبی در جهت متحول‌شدن سیستم بانکی صورت گیرد.

وی در پایان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در ماه های آتی بیان داشت: انتخاب ما باید کسی باشد که رفتارهای وی همسو با امام و انقلاب باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : تهدیدات آمریکا تنها تبلیغات رسانه ای است

تهدیدات آمریکا تنها تبلیغات رسانه ای است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر