صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

ملت ایران هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند

امام جمعه بهشهر گفت: مطرح کردن طرح آشتی ملی با وجود اتحاد همیشگی مردم معنایی ندارد چرا که قهری وجود نداشته است نکته ای که بایدبه آن توجه کرد درک این موضوع است که مردم ما هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند.

کد خبر : 44781

تاریخ انتشار : 06/12/1395 - 16:06


ملت ایران هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت السلام سیدعربعلی جباری ضمن تقدیر و تشکر از نماینده مردم در شرق مازندران، عملکرد یکساله وی را خوب و جهادی ارزیابی کرد و گفت: نماینده مردم نکاء، بهشهر و گلوگاه درمجلس شورای اسلامی در این بازه زمانی کوتاه تحولات عظیمی را در سه شهرستان بوجود آورد و این نشان از مدیریت صحیح و جهادی ایشان دارد.

وی با اشاره به اینکه ایمان، اعتقاد و باور ملت ایران رمز پیشرفت نظام اسلامی است خاطرنشان کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی و رهبری خردمندانه امام خمینی (ره) یک جامعه ای رو به پیشرفت است و این مهم ترس و وحشت را در وجود دشمنان اسلام ایجاد کرده است. مسئولان ما باید به رمز سعادت و بقای یک جامعه و همچنین علل سقوط و انحطاط آن توجه کنند چرا که  تحلیل و بررسی این مهم میتواند ما را درجهت پیشبرد امور کمک کند. 

امام جمعه بهشهر ملت ایران را ملتی ضدضربه و غیرقابل نفوذ عنوان کرد و گفت: مردم ما از 38 سال پیش تا به کنون با اتحاد و همدلی و پایبندی به ارزشهای اسلامی موجبات سربلندی این کشور را فراهم آوردند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر با بیان اینکه  ملت ما هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند، تاکید کرد: اعتقاد، اتحاد و تبعیت سه عامل مهم عزت انقلاب اسلامی  است. مطرح کردن طرح آشتی ملی با وجود اتحاد همیشگی مردم معنایی ندارد چرا که قهری وجود نداشته است نکته ای که بایدبه آن توجه کرد درک این موضوع است که مردم ما هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند.

وی با اشاره به اینکه فقر شیرازه یک جامعه را در هم میریزد، افزود: یکی از دلایل تاکید قرآن کریم به انفاق و نیکوکاری، ازبین بردن فقر در جامعه است. فقر جامعه را به سمت بدبختی می کشاند و مسئولان ما موطفند به این مهم بیشتر توجه کنند.

جباری در ادامه به جهل فرهنگی اشاره کرد و گفت: جنگ اصلی ما با دنیا، جنگ فرهنگی است. فراموش نکنیم که استکبار جهانی مروج اصلی جهالت و بی بنده باری در دنیاست. آگاهی از وضعیت و رخدادهای جامعه حق طبیعی مردم ماست . ملت ما باید بدانند که دشمنان اسلام چگونه و از چه راههایی به دنبال ضربه زدن به جهان اسلام هستند. دشمنان اسلام باید بدانند که ملت ایران ملتی ضدضربه و غیرقابل نفوذند.

وی دور شدن از اختلافات و درگیریهای سطحی را زمینه ساز پیشرفت دانست و افزود: پرداختن به این مسائل مسئولان را از نکات اصلی دور می سازد و مانع از آن می شود که به نتایج دلخواه دست یابند. 

این مسئول ادامه داد: اختلافات و درگیریهای سطحی را باید از جامعه پاک کنیم. در سال اقتصاد مقاومت همه ما باید تلاش کنیم تاجامعه را کمیته امدادی اداره نکنیم/ فارس



 

  

دیدگاه شما در مورد : ملت ایران هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند

ملت ایران هیچگاه به ضد انقلابیها بها نمی دهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر