صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد:

نبود زیرساخت های اقامتی یکی از مهم ترین معضل گردشگری بهشهر

فرماندار بهشهر در اولین نشست تخصصی هماهنگی و برنامه ریزی ستاد خدمات سفر تاکید کرد: نبود زیرساخت های اقامتی یکی از مهم ترین معضلات گردشگری بهشهر است که باعث شده گردشگران برای اقامت در این شهرستان با مشکلاتی روبرو باشند.

کد خبر : 44779

تاریخ انتشار : 04/12/1395 - 11:09


نبود زیرساخت های اقامتی یکی از مهم ترین معضل گردشگری بهشهر


به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در این نشست با بیان اینکه یکی از مهم ترین نقاط ضعف گردشگرپذیری بهشهر نبود زیرساخت های اقامتی است خاطرنشان کرد: در ایام نوروز که شاهد حضور گسترده گردشگران در استان هستیم، برخی از مسافران در کمپ های موقت اسکان می یابند، برخی در کلاس های درس می خوابند، برخی در پارک ها چادر می زنند و در مجموع همه اسکان ها و کمپ ها موقتی است. هتل ها و مهمان پذیرهای استان بوشهر در زمان تعطیلات نوروز که شاهد حضور انبوه مسافران نوروزی در استان هستیم، حتی یک درصد از مسافران نوروزی را نیز در خود جای نمی دهند. 

وی ادامه داد: برخورداری از 12 سوئیت و یک هتل آپارتمان در بهشهر پاسخگویی اقامت مسافران نوروزی نیست. باید تدابیری لازم درخصوص اقامت و افزایش ساعت ماندگاری گردشگران اتخاذ گردد.

فرماندار بهشهر با تاکید بر اینکه باید شعار دادن را کنار بگذاریم بیان داشت: متاسفانه تا کنون برگزاری این قبیل نشستها کار به جایی نرساندند و با تکرار این شعار که شهرستان بهشهر دارای پتانسیل ها و ظرفیتهای بالایی در حوزه ی گردشگری است جلسه را به اتمام رساندند.


این مقام مسئول با اشاره به شعار سال گردشگری تصریح کرد: با توجه به شعار امسال گردشگر باید تجربه سفری متفاوت را در این شهرستان حس کند، معرفی جاذبه های ناشناخته در بهشهر به این مهم کمک میکند.
وی اذعان داشت: شهرستان بهشهر علاوه بر جاذبه های ثبتی و جهانی دارای جاذبه های بکر در مناطق بالادس و روستایی می باشد که این مهم میتواند در محقق شدن شعار سال در حوزه گردشگری  به ما کمک کند.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر بهشهر از مناسب بودن امکانات اقامتی در منطقه بیشه بینه خبر داد و گفت: با توجه به بررسی های بعمل آمده ، دبیرستان شبانه روزی در این منطقه ظرفیت پذیرش 100 نفر با امکانات سرمایشی و گرمایشی را دارد.

سجادی تاکید داشت: شایسته است تمامی مسئولان شهرستان پای کار بیایند و با این نگاه که این صنعت تحولی عظیم در شهرستان و حتی مناطق روستایی ایجاد میکند برای توسعه گردشگری این شهرستان گام بردارند.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : نبود زیرساخت های اقامتی یکی از مهم ترین معضل گردشگری بهشهر

نبود زیرساخت های اقامتی یکی از مهم ترین معضل گردشگری بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر