صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کانون بسیج رسانه بهشهر خبر داد:

برگزاری دوره آموزش خبرنگاری شرق مازندران در بهشهر

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان بهشهر گفت: دوره آموزش خبرنگاری شرق مازندران در بهشهر برگزار می شود

کد خبر : 44778

تاریخ انتشار : 01/12/1395 - 19:45


برگزاری دوره آموزش خبرنگاری شرق مازندران در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط اميد، 

عباس داودی در جمع خبرنگاران بهشهر، اظهار کرد: دوره آموزش خبرنگاری منطقه شرق مازندران به همت کانون بسیج رسانه شهرستان بهشهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور ۴۰ هنرجو درحال برگزاری است.

وی افزود: دوره‌ آموزش خبرنگاری و خبرنویسی منطقه شرق مازندران شامل شهرستان های بهشهر، نکا، میاندورود و گلوگاه به منظور توانمندسازی افراد علاقه‌مند به فعالیت در عرصه نشریات دانشجویی، رسانه و روزنامه ‌نگاری برگزار می ‌شود.

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: دوره‌ آموزشی خبرنویسی از ۶ بهمن لغایت ۱۸ اسفند در بهشهر برگزار می‌شود.

داودی گفت: هنرآموزان در این دوره ها با اصول و مبانی خبرنویسی از جمله عناصر خبر، سبک‌های خبرنویسی، اصول و نگارش خبر، مطبوعات و گزارش‌نویسی آشنا می شوند.

وی اظهار کرد: علاقه ‌مندان به شرکت در دوره های بعدی آموزش خبرنگاری می‌توانند برای ثبت‌نام به دفاتر کانون بسیج رسانه شهرستان های بهشهر، نکا، میاندورود و گلوگاه مراجعه کنند.

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: به شرکت کنندگان در دوره‌های آموزش خبرنگاری پس از گذراندن دوره و اخذ نمره قبولی، از سوی سازمان بسیج رسانه استان مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گواهینامه معتبر اعطا می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری دوره آموزش خبرنگاری شرق مازندران در بهشهر

برگزاری دوره آموزش خبرنگاری شرق مازندران در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر