صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

مسئولان بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند

امام جمعه بهشهر گفت: بیکار بودن جوانان تحصیل کرده بهشهری زیبنده نیست. مسئولان باید با جدیت بیشتر فرصت اشتغال برای آنان را فراهم آورند.

کد خبر : 44776

تاریخ انتشار : 29/11/1395 - 18:17


مسئولان بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت السلام سید عربعلی جباری در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن گرامیداشت اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی وی را شخصیتی مجاهد دانست و گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام از جمله شخصیتهای مجاهد و سخت کوش انقلاب اسلامی بوده است. متاسفانه برخی از افراد به دنبال کمرنگ کردن شخصیت های انقلابی که حقیقتا نقش های والایی در تداوم انقلاب و بیداری اسلام داشتند، دارند، این مهم را فراموش نکنیم که اجر و مزد مجاهدان نزد خداوند محفوظ است و تلاش این افراد کار به جایی نمی برد.

 
وی با بیان اینکه تمام افتخار و عظمت ما این است ملتی حسینی هستیم، بیان داشت: انقلاب ما ادامه دهنده راه حسینی است همان انقلابی که به دنبال امر به معروف و نهی از منکر است.
 
امام جمعه بهشهر ادامه داد: ملت بزرگ ایران ملت امربه معروف و نهی از منکر است. امروز ملت ما در مقابل استکبار جهانی که دشمنان اصلی اسلام هستند راه عاشورا و قیام کربلا را ادامه می دهند و به همگان می فهمانند که ما با تمدن مخالف نیستیم ما با فساد تبعیض و ظلم و ناهنجاری ها مخالفیم.
 
این مسئول با تقدیر از حضور پرشور مردم ولایی شهرستان بهشهر در مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن، گفت: این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه گوی دشمن بود. مردم حضور در راهپیمایی را به نوعی وظیفه دینی خود دانستند و به جهانیان ثابت کردند که ملت ایران ملتی منتظر است و ملت منتظر ملتی است که هیچگاه راه کج را انتخاب نمی کند و ملت منسجمی است.
 
وی با اشاره به اینکه امروز استکبار جنگ خانواده های ایرانی را در سر دارد، تاکید کرد: در حال حاضر با دو جنگ روبرو هستیم. یک جنگ اقتصادی و یک جنگ فرهنگی است،‌دشمن می‌خواهند با نفوذ به خانواده ایرانی با حجاب،عفاف شرف و غیرت مردم ایران حمله کند و حواس مسئولین ما را از اقتصاد مقاومتی که یک برنامه کارشناسی شده و ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری است دور کند. 
 
خطیب نماز جمعه بهشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری جنگ اصلی را جنگ فرهنگی عنوان کرد و گفت: ما باید با سوق دادن جوانان به سمت قرآن، احکام و اجرای فرامین قرآن از غرق شدن در هیجانات شیطانی که آنان را از نماز و شرف حیثیت و غیرت دور می سازد رها سازیم.

جباری با تأکید برمشکل بیکاری در شهرستان، تصریح کرد:  مسئولین ما بایستی احساس مسئوولیت اجتماعی خود را تقویت کنند. مردم شهرستان بهشهر خصوصا جوانان از مشکلات زیادی رنج میبرند که باید مسئولان بیشتر به فکر رفع این مغضلات باشند.
 
وی ادامه داد: بیکار بودن جوانان تحصیل کرده بهشهری زیبنده نیست. ما  باید با جدیت بیشتر فرصت اشتغال برای آنان را فراهم آوریم.
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر خاطر نشان کرد: با وجود مشکلات و معضلات اجتماعی و گله مندی مردم اما ملت ایران همچنان به انقلاب و نظامشان وفادارند واین مهم نشان از اقتدار این انقلاب است.
 
وی خاطرنشان کرد:  حالا سوال این است که چه کسی با چه کسی قهر بوده که آشتی کند؟ پاسخ این است که ملت ما یکپارچه و متحد است اما عده ای می گویند طرح اشتی ملی بگذاریم. نباید فراموش کنیم که این ملت و مردم با هم متحدند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مسئولان بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند

مسئولان بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر