صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یادداشت مخاطبان خط امید

نا امیدی تحصیل کرده های بهشهر از تحصیل کرده های شورای شهر

گویا اعضای محترم شورای شهر فراموش کرده اند که شهردار یک مدیر مهم در اداره ی شهر است و نه فقط شهرداری،جایگاه فرهنگی و اجتماعی در کنار جایگاه عمرانی شهردار و همچنین نقش مادری شهرداری نسبت به سایر سازمان ها و ادارات شهری را از یاد برده اند.

کد خبر : 4470

تاریخ انتشار : 16/08/1392 - 10:05


نا امیدی تحصیل کرده های بهشهر از تحصیل کرده های شورای شهر

مطلبی زیر از مجموعه یادداشت های ارسالی مخاطبان خط امید است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. مخاطبان می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

 

به گزارش خط امید بهشهر؛ بیش از 2 ماه است که شورای شهر تشکیل شده و کار خود را آغاز کرده است. شورای شهری که بدلیل تحصیل کرده بودنشان امید قشر تحصیل کرده ی شهر بود و امید می رفت خود را محدود به شهرداری نکند و بشود در اداره ی شهر، حاصل جوان بودن و تحصیل کرده بودشان را تجربه کرد!

اما با گذشت 64 روز از روی کار آمدن شورای جدید چیزی جز حاشیه اذهان مردم را مشغول نکرده است. اختلاف درونی اعضا، استعفای رئیس مجرب شورا، عدم کسب کرسی موثر و در شأن بهشهر در شورای شهرستان و استان؛ همه و همه را می توان شکست های پشت سر هم شورای شهر دانست. که البته دلیل آن نیز روشن است! عدم احترام به دیدگاه با تجربه ترها!
شهرداری بهشهر که همواره با کمبود و کسری بودجه مواجه بوده گویا باید سال 92 را هم بدون بودجه و هم بدون شهردار به پایان ببرد!

گویا اعضای محترم شورای شهر فراموش کرده اند که شهردار یک مدیر مهم در اداره ی شهر است و نه فقط شهرداری،جایگاه فرهنگی و اجتماعی در کنار جایگاه عمرانی شهردار و همچنین نقش مادری شهرداری نسبت به سایر سازمان ها و ادارات شهری را از یاد برده اند.

خبرهای رسیده حاکی از وجود اختلافات نسبتا جدی بین اعضای شورای شهر در مورد گزینه های شهرداری است. مانند دیگر مواردی که ذکر شد گویا قرار است این شورا ذهن مردم را بیشتر از آنکه درگیر چگونگی کمک به خود جهت تعالی شهر کند متوجه حاشیه هایش کرده و خود در حال تبدیل شدن به معضلی دیگر برای بهشهر و مردمش است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : نا امیدی تحصیل کرده های بهشهر از تحصیل کرده های شورای شهر

نا امیدی تحصیل کرده های بهشهر از تحصیل کرده های شورای شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر