صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واکنش اتحادیه جهانی کشتی به ادای احترام به آتش‌نشانان

سایت اتحادیه جهانی در گزارشی به بررسی سی و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی پرداخت.

کد خبر : 44693

تاریخ انتشار : 06/11/1395 - 20:30


 سایت اتحادیه جهانی کشتی در گزارش خود از جام تختی، به پوشیدن لباس آتش‌نشانی توسط 3 کشتی‌گیر برتر سال ایران برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آتش نشانان شهید ساختمان پلاسکو و ادای احترام به آنها اشاره کرد.

در این گزارش آمده است؛ حسن یزدانی قهرمان المپیک 2016 برزیل در وزن 74 کیلوگرم در این رقابت‌ها در ترکیب تیم خراسان رضوی به میدان رفت و موفق به کسب 3 پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای ازبکستان، مغولستان و ارمنستان در وزن 86 کیلوگرم قبل از اتمام زمان قانونی مسابقه شد. در این مسابقات تیم حسن یزدانی با توجه به شکست مقابل تیم ارمنستان نتوانست به دیدار فینال صعود کند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ در رشته آزاد تیم ایران با پیروزی مقابل ارمنستان، قهرمان شد و در فرنگی هم تیم ایران با شکست گرجستان به مقام نخست رسید. همچنین در این رقابت‌ها مسابقات کشتی پهلوانی بعنوان کشتی سنتی ایرانیان برگزار شد که تیم خراسان رضوی با شکست 5 بر یک روسیه به مقام قهرمانی رسید.

همچنین فدراسیون کشتی ایران در این رقابت‌ها جایزه کشتی‌گیران برتر سال را به قاسم رضایی در کشتی فرنگی، حسن یزدانی در کشتی آزاد و جابر صادق‌زاده در کشتی‌های سنتی اهداء کرد. این 3 کشتی‌گیر با پوشیدن لباس آتش نشانی بر روی تشک مبارزه حاضر شدند تا به آتش نشانانی که در حادثه آتش سوزی و فرو ریختن یک ساختمان تجاری 17 طبقه در تهران (پلاسکو) کشته شدند، ادای احترام کنند.

در پایان این گزارش نتایجی از دیدارهای تیم به تیم در سه رشته درج شده است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : واکنش اتحادیه جهانی کشتی به ادای احترام به آتش‌نشانان

واکنش اتحادیه جهانی کشتی به ادای احترام به آتش‌نشانان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر