صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

توصیه میشائیل بالاک به مهاجم جنجالی چلسی

صحبت هایی پیرامون انتقال مهاجم اسپانیایی به لیگ چین مطرح شده است ولی هافبک سابق «آبی ها» احساس می کند، وی باید بیشتر تلاش کند تا خدمات این باشگاه را جبران کند.

کد خبر : 44692

تاریخ انتشار : 06/11/1395 - 20:28


در هفته های اخیر صحبت هایی پیرامون انتقال «دیه گو کاستا» مهاجم تیم فوتبال چلسی، به باشگاه تیانجین کوانجیان از سوپر لیگ چین، با دستمزد هفتگی ۴۰۰ هزار پوند مطرح شده بود.

این مهاجم اسپانیایی در سال ۲۰۱۴ از باشگاه اتلتیکومادرید راهی «استمفورد بریج» شد و تاکنون در ۷۴ بازی از لیگ برتر برای چلسی، ۴۷ گل به ثمر رسانده است.

«میشائیل بالاک» بازیکن سابق تیم ملی آلمان و باشگاه چلسی اعتقاد دارد کاستا باید اعتمادی که چلسی به او نشان داده است را تلافی کند و به همین منظور از انتقال به لیگ چین صرفنظر کند.

بالاک به «تاک اسپورت» گفت: بستگی به نگرش و تعهد او نسبت به باشگاه دارد. زیرا وی برای چلسی بازی می کند و آنها به او امکان درخشش و ایفای نقش در یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا را می دهند، پس او نباید این قضیه را فراموش کند. البته که پیشنهادات دیوانه کننده ای از چین می رسد اما بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که در یک لیگ فوق العاده یِ اروپایی بازی می کنند و از لحاظ دیده شدن، کیفیت باشگاه ها، بازیکنان و دستمزدهای خوب در صدر برترین ها هستند. در این لیگ هیچ کس شکایتی از قراردادش ندارد.

ملی پوش سابق آلمانی که به همراه چلسی قهرمان لیگ برتر شده است، احساس می کند که کاستا پاسخ خوبی به شایعات پیرامونش داده است.

مرد ۴۰ ساله افزود: مشاهده حجم این پیشنهادات کمی نگران کننده است اما کاستا به اندازه کافی حرفه ای هست که بفهمد چلسی چه باشگاه فوق العاده ای است. از طرف دیگر هر باشگاه و بازیکنی باید با این نوع از موقعیت ها به درستی رفتار کند. مهم این است که آنها بازی بعدی را ببرند. کاستا هفته گذشته با بازگشت خود و گلزنی، پاسخ خوبی داد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : توصیه میشائیل بالاک به مهاجم جنجالی چلسی

توصیه میشائیل بالاک به مهاجم جنجالی چلسی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر