صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

گزارش سایت اتحادیه جهانی کشتی از جام تختی

سایت اتحادیه جهانی کشتی، گزارشی درباره جام تختی منتشر کرد.

کد خبر : 44691

تاریخ انتشار : 06/11/1395 - 20:28


 به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سایت اتحادیه جهانی در گزارشی به بررسی سی‌وهفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام تختی پرداخت.

در این گزارش آمده است:

«حسن یزدانی قهرمان المپیک 2016 برزیل در وزن 74 کیلوگرم در این رقابت‌ها در ترکیب تیم خراسان رضوی به میدان رفت و موفق به کسب سه پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای ازبکستان، مغولستان و ارمنستان در وزن 86 کیلوگرم قبل از اتمام زمان قانونی مسابقه شد. در این مسابقات تیم حسن یزدانی با توجه به شکست مقابل تیم ارمنستان نتوانست به دیدار فینال صعود کند.»

در ادامه این گزارش آمده است:

«در رشته آزاد تیم ایران با پیروزی مقابل ارمنستان قهرمان شد و در فرنگی هم تیم ایران با شکست گرجستان به مقام نخست رسید. همچنین در این رقابت‌ها، مسابقات کشتی پهلوانی به عنوان کشتی سنتی ایرانیان برگزار شد که تیم خراسان رضوی با شکست 5 بر یک تیم روسیه به مقام قهرمانی رسید.

همچنین فدراسیون کشتی ایران در این رقابت‌ها جایزه کشتی‌گیران برتر سال را به قاسم رضایی در کشتی فرنگی، حسن یزدانی در کشتی آزاد و جابر صادق‌زاده در کشتی‌های سنتی اهدا کرد. این سه کشتی‌گیر با پوشیدن لباس آتش‌نشانی روی تشک حاضر شدند تا به آتش‌نشانانی که در حادثه آتش سوزی و فرو ریختن یک ساختمان تجاری 17 طبقه در تهران (پلاسکو) کشته شدند، ادای احترام کنند.»

در پایان این گزارش نتایجی از دیدارهای تیم به تیم در سه رشته درج شده است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : گزارش سایت اتحادیه جهانی کشتی از جام تختی

گزارش سایت اتحادیه جهانی کشتی از جام تختی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر