صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدير كل پزشكي قانوني استان مازندران خبر داد

بهشهر رتبه ی دوم تصادفات منجر به فوت در استان

مدير كل پزشكي قانوني استان مازندران از کاهش 17 درصدي مرگ و مير ناشي از تصادفات رانندگي در مهرماه سالجاري نسبت به مشابه آن در سال قبل خبر داد.

کد خبر : 4466

تاریخ انتشار : 16/08/1392 - 08:45


بهشهر رتبه ی دوم تصادفات منجر به فوت در استان

به گزارش خط امید بهشهر؛ مدير كل پزشكي قانوني استان مازندران تعداد افراد كشته شده بر اثر تصادف در مهر ماه سالجاری را 65  نفر اعلام کرد و افزود: اين رقم نسبت به مشابه سال قبل 17 درصد كاهش داشته است.
 
وی تصريح كرد: بر اساس آمار ثبت شده بيشترين فوتي مربوط به شهرستان ساري با 7و بابل ،آمل و بهشهر هر كدام با شش مورد در جايگاه بعدي قرار دارند.
 
علي عباسي افزود: از اين تعداد 47 نفر برون شهريو روستايي ، 18 نفر درون شهري است.
 
وي خاطر نشان كرد: از تعداد 65 نفر فوتي تعداد 26 نفر عابر ،12 نفر راننده ، 13 نفر موتور سوار ، 12 سرنشين و 2 نفر دوچرخه سوار است.
 
وي در ادامه از كاهش 17 درصدي مصدومين ناشي از تصادفات نيز خبر داد و افزود: تعداد مصدومين ناشي از تصادفات رانندگي ارجاعي به مراكز پزشكي قانوني در مهرماه سالجاري هزار و 525 نفر است كه اين رقم درمقايسه با  گذشته شش درصدكاهش داشت.
 
مدير كل پزشكي قانوني استان مازندران يادآور شد: دستگاه هاي اجرايي مي توانند در امر فرهنگ سازي و اطلاع رساني با استفاده از آمارهاي پزشكي قانوني با برنامه ريزي پيشگيرانه و ارتقاي آگاهي عمومي مردم در راستاي كاهش آمار كشته ها و مصدومين در حوادث رانندگي موثر باشند.


منبع : خبرفارسی

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر رتبه ی دوم تصادفات منجر به فوت در استان

بهشهر رتبه ی دوم تصادفات منجر به فوت در استان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر