صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر:

بودجه تکمیل سالن کشتی هاشمی نژاد بهشهر جذب شد

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر از جذب بودجه تکمیل سالن کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر خبر داد.

کد خبر : 4464

تاریخ انتشار : 16/08/1392 - 08:34


بودجه تکمیل سالن کشتی هاشمی نژاد بهشهر جذب شد

به گزارش خط امید بهشهر؛ سید عسگری اکبری اظهار کرد: کار ساخت سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر از سال70 آغاز شد، اما تاکنون به بهره برداری نرسیده است.
وی افزود: احداث این سالن ورزشی در سال 70 دارای توجیه بود و در آن زمان از مکان‌های بسیار مجهز محسوب می‌شد، اما در شرایط کنونی متناسب با جمعیت شهرستان نیست و کارآیی لازم را نخواهد داشت.
اکبری گفت: ساخت این سالن که از آرزوهای دیرینه مردم بهشهر بود، با تلاش‌های صورت گرفته در ماه‌های اخیر برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی شهید هاشمی نژاد آماده می‌شود.
وی گفت: این رقابت‌ ها، به مسابقاتی تاثیرگذار در رده سنی جوانان تبدیل شده و می‌طلبد از تمام ظرفیت‌های شهرستانی و استانی برای برگزاری مطلوب آن استفاده کنیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر افزود: با پیگیری های فراوان نماینده بهشهر در مجلس و فرماندار، بودجه های مناسبی برای تکمیل این تالار ورزشی جذب شد و در مدت زمان باقیمانده تا برگزاری مسابقات ، شاهد تکمیل این سالن خواهیم بود.
اکبری گفت: با برنامه ریزی انجام شده همزمان با آغاز یازدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، مراسم افتتاحیه این سالن ورزشی برگزار می شود.
یازدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، 14 و 15 آذر با حضور تیم های برتر استان های کشور و سه تیم خارجی در بهشهر برگزار می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : بودجه تکمیل سالن کشتی هاشمی نژاد بهشهر جذب شد

بودجه تکمیل سالن کشتی هاشمی نژاد بهشهر جذب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر