صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بختیار در استقلال آب شد

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بختیار رحمانی فشار زیادی را در استقلال تحمل کرد.

کد خبر : 44638

تاریخ انتشار : 28/10/1395 - 14:53


~~علی موسوی درباره جدایی بختیار رحمانی از استقلال اظهار داشت: شرایط استقلال و پرسپولیس با سایر تیم‌ها متفاوت است. بختیار در فولادخوزستان و تراکتورسازی خوب بود، اما در استقلال انتظارات را برآورده نکرد. بازیکنان در استقلال و پرسپولیس زیر ذره‌بین هستند و بازیکن از هر نظر باید خودش را به لحاظ روحی و روانی آماده حضور در تیم‌های پایتخت کند. هر بازیکنی کمی بالا و پایین داشته باشد، هوادار متوجه می‌شود. اگر خوب باشد، هواداران آنقدر او را تشویق می‌کنند که به عرش می‌رسد، اما اگر بد باشد، او را قبول نخواهند کرد.

 


وی در ادامه افزود: بختیار از لحاظ روحی - روانی آمادگی برخورد با این‌گونه رفتارها را نداشت. همه روی این بازیکن حساب کرده بودند، اما نمایشی که به اجرا گذاشت به اندازه انتظارات نبود. بختیار پیش از این شایستگی‌هایش را نشان داده بود و زمانی که چنین بازیکنی به استقلال می‌آید، هنر سرمربی است که چطور از او استفاده کند. متأسفانه برخورد خوبی با بختیار نشد و به او از طریق هواداران فشار زیادی وارد آمد.

«به بختیار در استقلال کمکی نکردند»، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: بختیار روز به روز در استقلال آب شد و زمانی که رضایت‌نامه‌اش را از استقلال گرفت، حس کرد از زندان آزاد شده است. این مسئله نشان‌دهنده بی‌تعصبی بختیار به استقلال یا بی‌احترامی‌اش به پیراهن این تیم نیست. او به خاطر فشاری که روی خود می‌دید، خوشحال بود که دیگر این فشار را تحمل نخواهد کرد. بنابراین هواداران به او حق بدهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : بختیار در استقلال آب شد

بختیار در استقلال آب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر