صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وحشت پلیس اروپا از تولید کلت موبایلی +تصاویر

به نیروهای پلیس اروپا هشدار داده شده است که با توجه به قریب الوقوع بودن عرضه اسلحه ای شبیه به یک اسمارت فون در آمریکا، آماده رویارویی با موارد مشکوک باشند.

کد خبر : 44619

تاریخ انتشار : 28/10/1395 - 14:26


~~این اسلحه که توسط Ideal Conceal، کمپانی مستقر در مینه سوتا تولید شده، اسلحه ای دولول است که می تواند دو گلوله را در خود جای دهد و از دید لیزری کامل برخوردار است. دسته این اسلحه را می توان به سمت بالا خم کرد تا ظاهر این اسلحه را به شکل یک موبایل تغییر دهد؛ به همین دلیل هم نام "iPhone gun” به آن داده شده است.


بنا بر گزارش نشریه تایمز، Ideal Conceal تا کنون 12 هزار پیش سفارش برای این محصول که 395 دلار قیمت دارد دریافت کرده است و عرضه آن را در سه ماهه نخست سال 2017 آغاز خواهد کرد. پلیس بلژیک که پس از حملات تروریستی اخیر در اروپا در حالت آماده باش به سر می برد، از ورود غیرقانونی این اسلحه به کشورهای اروپایی اظهار نگرانی کرده است.

در متن هشدار پلیس آمده است: این اسلحه در ظاهر هیچ تفاوتی با یک اسمارت فون ندارد و چون اکثر مردم همراه خود یک اسمارت فون حمل می کنند شانس اینکه این اسلحه مورد توجه نیروهای پلیس قرار نگیرد بسیار زیاد است.

تولیدکننده این محصول نیز گفته که این اسلحه طوری طراحی شده که از دید مصون بماند و به راحتی در کیف یا جیب جا بگیرد. این اسلحه امکان شلیک بسیار سریع را دارد و فاقد چکش است بنابراین قبل از شلیک نیازی به آماده سازی آن نیست. امروزه همراه داشتن چنین اسلحه ای از ضروریات است.

این اسلحه قرار بود در سال 2016 معرفی شود اما تولید آن با تاخیر مواجه شد.

منبع: تک شات 

  

دیدگاه شما در مورد : وحشت پلیس اروپا از تولید کلت موبایلی +تصاویر

وحشت پلیس اروپا از تولید کلت موبایلی +تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر