صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مارادونا: یک دقیقه هم با ترامپ حرف نمی‌زنم

اسطوره فوتبال آرژانتین در جدیدترین اظهارات خود دو مقام سابق فوتبال جهان را دزد بین المللی توصیف کرد و درباره دیدارش با فیدل کاسترو گفت: 8 ساعت با او حرف زدم و خسته نشدم.

کد خبر : 44597

تاریخ انتشار : 28/10/1395 - 14:06


~~دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین که البته در زندگی شخصی خود خالی از حاشیه و فساد نبوده در آستانه دیدار دو تیم فوتبال رئال مادرید و ناپل ایتالیا در لیگ قهرمانان اروپا میهمان مقامات باشگاه ناپل بود و سخنانی گفت که تیتر اول رسانه‌های آمریکایی و اروپایی را رقم زد.

 

مارادونا وقتی یک خبرنگار درباره حضور بلاتر و پلاتینی سوال کرد، گفت: بلاتر و پلاتینی؟ اینجا؟ ما اینجا دزد نداریم، آن دو نفر 2 دزد بین المللی هستند، اگر این طرف‌ها هستند بگویید مراقب وسایل خود باشیم.

مارادونا درباره دیدار خود را فیدل کاسترو فقید گفت: من 8 ساعت با او صحبت کردم و دوست نداشتم حتی یک بار هم پلک بزنم، اما اگر یک دقیقه بخواهید با هیلاری یا ترامپ حرف بزنم، قبول نخواهم کرد. تماشای آنها هم برایم خسته کننده و بیهوده است. من با چاوز هم هم صحبت شدم و این برای من افتخاری بزرگ است. مارادونا مثل همیشه کنایه‌هایی به پله، اسطوره فوتبال جهان زد و خود را برتر از او توصیف کرد.

مارادونا در بخش دیگری از سخنان خود نیز درباره دیدارش با رهبر کاتولیک‌های جهان سخن گفت و البته کنایه‌هایی درباره ذخایر طلا و پول واتیکان، فقر مردم جهان و شعارهایی که هرگز عملیاتی نمی‌شوند بر زبان آورد. همزمان به کودکان گرسنه آفریقایی فکر می‌کردم. 

  

دیدگاه شما در مورد : مارادونا: یک دقیقه هم با ترامپ حرف نمی‌زنم

مارادونا: یک دقیقه هم با ترامپ حرف نمی‌زنم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر