صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مربی داخلی بهترین گزینه برای تیم ملی بسکتبال بود

کارشناس بسکتبال ایران گفت: فدراسیون به شاهین‌طبع گفته دو هفته تا بعد از مسابقات غرب آسیا مربی باش و بعد ببینیم چه می‌شود.

کد خبر : 44592

تاریخ انتشار : 28/10/1395 - 13:59


~~محسن شاه‌علی در خصوص وضعیت کنونی بسکتبال ایران اظهار داشت: کار «بائرمن» حرفه‌ای نبود. من از مفاد قرارداد اطلاعی ندارم اما زمانی که فدراسیون می‌گوید بندی به عنوان فسخ یکطرفه قرارداد نداریم، این حرف را قبول می‌کنم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

وی ادامه داد: موضوع «بائرمن» باید پیگیری شود چون اینکه او غرامت بپردازد، دردی از ما دوا نمی‌کند. این مربی علیرغم قرارداد با تیم ملی ایران، رفته بالاسر یک تیم بوندسلیگایی ایستاده است، در صورتی که نمی‌توانسته این کار را انجام دهد.

کارشناس بسکتبال ایران درمورد رد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی توسط مهران شاهین‌طبع تصریح کرد: شاهین‌طبع حتماً دلایلی داشته است. فدراسیون گفته دو هفته تا بعد از مسابقات غرب آسیا مربی باش و بعد ببینیم چه می‌شود. اگر اینطور باشد صحبت قشنگی نیست. ما اگر بخواهیم شاهین‌طبع هدایت تیم را به عهده بگیرد باید اختیار کامل به او بدهیم.

شاه‌علی خاطرنشان کرد: از طرفی شاهین‌طبع کنار تیم ملی بوده و شناخت دارد، مهران شاهین‌طبع با توجه به مدتی که کنار تیم بوده، می‌توانست همان سیاست‌ها را اجرا کند و البته تفکرات خودش را هم اضافه کند. البته شاهین طبع مربی پتروشیمی است و هم او به باشگاه و هم باشگاه به او تعهد دارند.

وی با اشاره به اینکه سرمربی تیم ملی باید داخلی باشد، گفت: به طور حتم باید مربی ایرانی انتخاب می‌کردیم اما مشکلی وجود دارد که دستمزد مربیان خارجی را کمیته ملی المپیک پرداخت می‌کند اما وقتی صحبت مربی داخلی می‌شود، کمیته ملی المپیک خود را عقب می‌کشد و فدراسیون باید بودجه را بدهد. من نمی‌دانم این را با چه منطقی باید پذیرفت.

کارشناس بسکتبال ایران تأکید کرد: به عنوان مثال شاهین‌طبع قبول کرد که به خاطر کسب افتخار، هدایت تیم ملی را به عهده بگیرد و بعد از یک سال و نیم به توافق نرسید. آیا با توجه به اینکه این مربی با پتروشیمی قرارداد دارد، باشگاه جای او را خالی نگه می‌دارد تا برگردد؟ برای کسی که در این حرفه فعالیت می‌کند باید ابزار لازم را فراهم کنیم، البته نه به اندازه مربیان خارجی اما طوری که مربی بداند تأمین است نه اینکه فقط برای افتخار کنار تیم ملی باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : مربی داخلی بهترین گزینه برای تیم ملی بسکتبال بود

مربی داخلی بهترین گزینه برای تیم ملی بسکتبال بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر