صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرسپولیسی ها و انتقام از کی روش؟

طرفداران پرسپولیس قصد داشتند روز بازی مقابل سایپا علیه سرمربی تیم ملی شعار بدهند اما باشگاه پرسپولیس با فرا خواندن لیدرهای تیم، به آنها اعلام کرد هر گونه حمله به کی روش از روی سکوها به ضرر هفت ملی پوش پرسپولیس تمام می شود.

کد خبر : 44565

تاریخ انتشار : 26/10/1395 - 12:43


~~وقتی کارلوس کی روش در واکنش به مصاحبه تند برانکو ایوانکوویچ، هفت ملی پوش پرسپولیس را از اردوی امارات برگرداند، طرفداران پرسپولیس قصد داشتند روز بازی مقابل سایپا علیه سرمربی تیم ملی شعار بدهند اما باشگاه پرسپولیس با فرا خواندن لیدرهای تیم، به آنها اعلام کرد هر گونه حمله به کی روش از روی سکوها به ضرر هفت ملی پوش پرسپولیس تمام می شود و از آنها خواست فعلا سکوت کنند.

اما حالا که کی روش طی دو روز دو بار علیه برانکو موضع گیری کرده هواداران پرسپولیس هم کمپینی راه انداخته و قصد دارند روز دوشنبه 4 بهمن در جریان بازی پرسپولیس و گسترش فولاد در ورزشگاه آزادی با سرمربی تیم ملی تسویه حساب کنند.

اگر تا قبل از این روز دعوای کی روش و برانکو تمام نشده باشد، روز بازی هفته هجدهم پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم (روز چهارم بهمن ماه و بازی پرسپولیس و گسترش فولاد در ورزشگاه آزادی) روز سخت و تلخی برای کی روش خواهد بود.

مهدی تاج و علی اکبر طاهری امیدوارند تا قبل از این روز اختلاف میان کی روش و برانکو را تمام کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : پرسپولیسی ها و انتقام از کی روش؟

پرسپولیسی ها و انتقام از کی روش؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر