صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سرمربی آلانیااسپور استعفا کرد

شکست خانگی برابر ریزاسپور باعث خشم هواداران آلانیا شد تا جایی که بعد از بازی دیروز آنها خواستار کناره گیری سرمربی این تیم شدند.

کد خبر : 44562

تاریخ انتشار : 26/10/1395 - 12:38


~~ حسین کارپال سرمربی آلانیااسپور که به تازگی نام مهاجم ایرانی اش را در فهرست مازاد قرار داده در ادامه روند ناکامی هایش در خانه به تیم انتهای جدولی ریزاسپور هم باخت تا جایگاه آلانیا در جدول رده بندی بدتر از همیشه شده و به منطقه سقوط نزدیک تر شود. اتفاقی که به مذاق طرفداران این تیم خوش نیامد و آنها خواستار استعفای دسته جمعی کادر فنی شدند.


سایت YeniAlanya ترکیه امروز در خبری پیرامون اتفاقات رخ داده در ورزشگاه اختصاصی آلانیا اسپور نوشت:« بعد از شعارهایی که بر علیه حسین کارپال در پی شکست 3-2 برابر ریزاسپور سر داده شد این مربی از سمت خود استعفا کرد و باشگاه در واکنش به این تصمیم اعلام کرد تا امشب به استعفای این مربی پاسخ خواهد داد».


بنا براعلام این سایت معتبر استان بورسا ترکیه سرمربی ناکام آلانیا تا امشب از این تیم کنار خواهد رفت تا به این ترتیب امیدها برای ماندن سجاد شهباززاده در فهرست باشگاه بیشتر از قبل شود. بازیکنی که هنوز مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظارش است و با توجه به خواسته های مالی آلانیا برای صدور رضایتنامه تردیدهای زیادی در خصوص تیم آینده سجاد وجود دارد 

  

دیدگاه شما در مورد : سرمربی آلانیااسپور استعفا کرد

سرمربی آلانیااسپور استعفا کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر