صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بنی‌تمیم: برای میزبانی جام جهانی کشتی آزاد با استانداری کرمانشاه در حال مذاکره هستیم

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: با توجه به علاقمندی مردم کرمانشاه به کشتی، منتظر توافق با استانداری کرمانشاه هستیم و امیدواریم جام جهانی کشتی آزاد در این شهر برگزار شود.

کد خبر : 44500

تاریخ انتشار : 25/10/1395 - 12:12


به نقل از سایت فدراسیون کشتی، حمید بنی‌تمیم در مورد میزبانی جام جهانی کشتی آزاد اظهار داشت: در پی درخواست هیئت کشتی کرمانشاه از اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه برای پیگیری میزبانی جام جهانی کشتی آزاد در این شهر از فدراسیون کشتی، مذاکرات مقدماتی با مجموعه استانداری و مسئولان ورزش کرمانشاه توسط فدراسیون انجام شده است.

وی ادامه داد: نکته قابل اهمیت برای فدراسیون جهت پیگیری میزبانی جام جهانی در کرمانشاه علاقمندی مردم این شهر به ورزش ملی کشور کشتی است، اما مسابقات جام جهانی استانداردهای بالایی دارد که باید بتوانیم با اطمینان این موضوع را به سرانجام برسانیم و مجموعه مدیریتی سازمان کشتی کشور، تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که این شهر میزبان جام جهانی باشد.

بنی‌تمیم خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با توجه به اینکه جام جهانی یک مسابقه بسیار مهم است و باید از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در استانداردهای بالای مد نظر اتحادیه جهانی کشتی برگزار شود، ادامه مذاکرات با استانداری کرمانشاه به نتیجه مناسبی منجر شود و این شهر در روزهای 28 و 29 بهمن میزبان هشت تیم برتر کشتی آزاد دنیا در جام جهانی باشد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : بنی‌تمیم: برای میزبانی جام جهانی کشتی آزاد با استانداری کرمانشاه در حال مذاکره هستیم

بنی‌تمیم: برای میزبانی جام جهانی کشتی آزاد با استانداری کرمانشاه در حال مذاکره هستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر