صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

با توهین به دایی حکم محرومیت تایید می‌شود

طرفداران تیم استقلال که به بهانه توهین به علی دایی یک جلسه از حضور در استادیوم محروم شده بودند رفتار خود را تکرار کردند.

کد خبر : 44478

تاریخ انتشار : 25/10/1395 - 09:43


فردا قرار است کمیته استیناف به اعتراض باشگاه استقلال به رای صادره از سوی کمیته انضباطی رسیدگی کند. رایی که حکم می کند دیدار استقلال تهران با استقلال خوزستان در هفته پیش رو بدون حضور تماشاگر برگزار شود. 


با توهین به علی دایی – درگیری با تماشاگران حریف و هم چنین پرتاب منور به داخل زمین زمینه های بخشش طرفداران استقلال از بین رفته و کمیته استیناف فردا رای صادره از سوی کمیته انضباطی را تایید می کند و به نظر می رسد برگزاری بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان بدون حضور تماشاگران قطعی است. 


کمیته انضباطی پیش تر تیم استقلال را به خاطر توهین طرفدارانش به علی دایی در بازی جام حذفی به برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر محکوم کرده بود. این حکم به جای اینکه بازدارنده باشد طرفداران استقلال را جریح تر کرد و شاهد بودیم که در بازی هفته اخیر آنها بر شدت توهین های خود به علی دایی افزودند! اتفاقی که البته علی دایی را بر آشفته کرد و موجب شد تا مصاحبه های تندی تری نسبت به مهدی تاج و هم چنین فدراسیون فوتبال داشته باشد.


 

  

دیدگاه شما در مورد : با توهین به دایی حکم محرومیت تایید می‌شود

با توهین به دایی حکم محرومیت تایید می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر