صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سه تیم بزرگ اروپایی در راه ایران

سه تیم بزرگ فوتبال ساحلی جهان به ایران می آیند تا در تورنمنت چهار جانبه بوشهر شرکت کنند. تورنمنتی که قرار است با نام پرشین کاپ برگزار شود.

کد خبر : 44477

تاریخ انتشار : 25/10/1395 - 09:43


مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال چندی پیش وعده برگزاری دو تورنمنت بزرگ فوتبال ساحلی با حضور تیم های شاخص جهان در شهرهای بوشهر و یزد را داده بود که به نظر می رسد تورنمنت بوشهر در حال محقق شدن است. 


تورنمنت بوشهر با حضور تیم های ملی ایران – ایتالیا – اسپانیا و لهستان برگزار می شود. در روزهای پایانی بهمن ماه و در استادیوم کنار ساحل که ظاهرا شهرداری بوشهر قول داده ظرفیت تماشاگر آن را افزایش دهد. 


تورنمنتی که در یزد برنامه ریزی شده در سطح باشگاهی است و این دو تورنمنت قرار است در تقویم فیفا گنجانده شود. در حال حاضر هم مقدمات حضور تیم های شاخص جهان در تورنمنت بوشهر را فیفا مهیا کرده است.


برگزاری این بازی ها نقش عمده ای در موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی خواهد داشت. از سویی می تواند مخابره کننده اخبار خوبی از زیبایی ها، امنیت و فرهنگ مردم ایران زمین به اروپایی ها باشد. 


گفتنی است تیم ملی فوتبال ساحلی بعد از این تورنمنت باید مهیای حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی باهاما شود که سال آینده برگزار خواهد شد. البته بازی های مقدماتی را اسفند ماه امسال در مالزی شاهد خواهیم بود که از بین 13 تیم حاضر در این رقابت ها سه تیم به جام جهانی صعود خواهند کرد.
 
 


 

  

دیدگاه شما در مورد : سه تیم بزرگ اروپایی در راه ایران

سه تیم بزرگ اروپایی در راه ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر