صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قهرمانی تیم در رقابت‌های جوانان قابل پیش بینی بود

وزنه بردار تیم تهران گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در اردوها کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جوانان قابل تصور بود.

کد خبر : 44409

تاریخ انتشار : 22/10/1395 - 11:28


 کوهیار فرج پورافزود: مسابقات جوانان با وجود ضعف هایی که در بحث میزبانی و امکانات داشت در سطح فنی بسیار خوبی در مقایسه با سال گذشته برگزار شد. رقبای حاضر در این دوره از رقابت ها در نهایت آمادگی بودند و همین موضوع باعث شد تا برای کسب موفقیت رقابت بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

وی گفت: خوشبختانه با وجود رقابت بسیار نزدیکی که میان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها وجود داشت تیم تهران قهرمان شد و توانست بر سکوی نخست قرار بگیرد. با توجه به تلاشی که وزنه برداران تیم در اردوها داشتند قبل از شدوع مسابقات قهرمانی تیم را پیش بینی می کردم.

فرج پور افزود: با مربیگری نصیری نیا و نهاوندی در اردوهای برگزار شده وزنه برداران توانستند نقاط ضعف خود را برطرف کنند و به شرایط ایده ال نزدیک شوند. بطور حتم اگر این شرایط تداوم یابد می توان شاهد پیشرفت قابل توجه وزنه برداران تهرانی بود.

وی درباره حضور در اردوی تیم ملی گفت: بعد از مسابقات آسیایی ژاپن (آبان) به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم ولی از آنجائیکه شرایط بدنی ایده الی نداشتم در اردو حاضر نشدم. در آن دوره علاوه بر آسیب دیدگی از ناحیه زانو دچار افت بدنی شده بودم به همین علت نتوانستم در اردوی بزرگسالان به فعالیت و تمرین بپردازم.

فرج پور افزود: تصمیم گرفتم تا بطور کامل آسیب دیدگی ام برطرف شود و بعد تمریناتم را از سر بگیرم. خوشبختانه هم اکنون از نظر بدنی در شرایط خوبی هستم و تلاش می کنم تا دوباره به شرایط ایده ال نزدیک و دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شوم.

رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور هفته گذشته در استان البرز با قهرمانی تیم تهران برگزار شد و کوهیار فرج پور وزنه بردار دسته 105+ کیلوگرم با ثبت 354 کیلوگرم در مجموع بعد از محمدپور از مازندران در جایگاه دوم قرار گرفت.


 

  

دیدگاه شما در مورد : قهرمانی تیم در رقابت‌های جوانان قابل پیش بینی بود

قهرمانی تیم در رقابت‌های جوانان قابل پیش بینی بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر