صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فتاح: جریان مقاومت «یاردیرین» خود را از دست داد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به این که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همواره خواستار نابودی رژیم صهیونیستی بود،‌ افزود: جریان مقاومت یک یار دیرین و قدیمی خود را از دست داده است.

کد خبر : 44345

تاریخ انتشار : 21/10/1395 - 15:53


پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به مشی سیاسی و شخصیتی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، گفت: بنده پس از درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اخبار را رصد می‌کردم و معلوم بود که همه مطبوعات و رسانه‌ها از ارتحال ایشان ناراحت هستند اما فقط صهیونیستها ناراحت نیستند.

وی افزود: دلیل اینکه صهیونیستها از درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ناراحت نیستند این است که یک ضد صهیونیست از دنیا رفته است؛ مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در همین خطبه‌های نماز جمعه، رژیم صهیونیستی را آنچنان تهدید کرد که زیرساختهای این رژیم متزلزل شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی تصریح کرد: این نکته در تجلیل از آقای هاشمی رفسنجانی مغفول مانده است، ایشان یک انسان ضد صهیونیسم و خواستار نابودی اسرائیل بود.

فتاح خاطر نشان کرد: مقاومت هم یک یار دیرین و قدیمی را از دست داده است.

مراسم تشییع پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز - سه شنبه - در دانشگاه تهران با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حضرت آیت‌ الله خامنه ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی نماز اقامه کردند.پیکر مطهر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از اقامه نماز از دانشگاه تهران به سمت حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حال تشییع است و در جوار بارگاه ملکوتی امام خمینی(ره) به خاک سپرده می شود.

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه - ٢٢ دی ماه ٩٥- از ساعت 9 و 30 دقیقه تا 12 در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می شود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : فتاح: جریان مقاومت «یاردیرین» خود را از دست داد

فتاح: جریان مقاومت «یاردیرین» خود را از دست داد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر