صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ترامپ و نتانیاهو هر دو بیمار روانی هستند

یک روزنامه صهیونیستی در تحلیلی روز شنبه نوشته نخست‌وزیر اسرائیل و رئیس‌جمهور منتخب آمریکا هر دو به اختلال روانی مبتلا هستند.

کد خبر : 44323

تاریخ انتشار : 19/10/1395 - 19:22


یک روزنامه صهیونیستی در تحلیلی روز شنبه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را مبتلا به اختلالات روانی توصیف کرده است. 

روزنامه هاآرتص نوشته افراد مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفته انتظار دارند که تمامی اطرافیانشان آنها را تمجید کرده و غیر از حسن آنها چیزی نگویند. افراد مبتلا به این اختلال کوچکترین انتقادی را بر نمی‌تابند و آن را تهدیدی علیه موجودیت خودشان می‌بینند. بنابراین، افراد خودشیفته، به جای بررسی کردن اظهارنظرهای منفی، ترجیح می‌دهند که به منتقدانشان حمله کنند، آنها را تحقیر کنند و انتقادهای آنها را بر حسب انگیزه‌های مخفی تفسیر کنند. 

هاآرتص، پس از این مقدمه می‌نویسد: «(این بیماران) می‌توانند نخست‌وزیر باشند مانند بنیامین نتانیاهو، که هرگز قبول نمی‌کند که مرتکب عمل نادرستی شده و به جای آن ترجیح می‌دهد به روزنامه‌نگاران و محققانی حمله کند که شغلشان پرده برداشتن از همین اعمال نادرست است.»

رسانه صهیونیستی همچنین نوشته است: «آنها همچنین می‌توانند رئیس‌جمهور منتخب باشند، مثل دونالد ترامپ که ترجیح می‌دهد ارزیابی همصدای نهادهای اطلاعاتی درباره دخالت روسیه در انتخابات از جانب خودش را توطئه‌ای سیاسی با هدف تضعیف پیروزی تاریخی‌اش جا بزند.» 

  

دیدگاه شما در مورد : ترامپ و نتانیاهو هر دو بیمار روانی هستند

ترامپ و نتانیاهو هر دو بیمار روانی هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر