صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

با دوربین Bellus 3D سلفی سه بعدی بگیرید+عکس

Bellus3D Face Camera یک دستگاه جدید متصل به تلفن همراه های جدید است که به طرز دقیق و تکان دهنده ای از چهره تان اسکن های ۳D می گیرد. دستگاه مذکور که به بالای تلفن همراه هوشمند شما کلیپس خواهد شد، از بالا یک تصویر واقع بینانه و با رزولوشن (وضوح) فوق العاده در یک ثانیه از چهره تان می گیرد.

کد خبر : 44306

تاریخ انتشار : 18/10/1395 - 18:26


 مهگل آزاد: Bellus3D Face Camera یک دستگاه جدید متصل به تلفن همراه های جدید است که به طرز دقیق و تکان دهنده ای از چهره تان اسکن های ۳D می گیرد. دستگاه مذکور که به بالای تلفن همراه هوشمند شما کلیپس خواهد شد، از بالا یک تصویر واقع بینانه و با رزولوشن (وضوح) فوق العاده در یک ثانیه از چهره تان می گیرد.
 
 با دوربین Bellus3D سلفی ۳D بگیرید

این دستگاه از طریق دو سنسور در هم آمیخته ۱.۲ مگاپیکسل IR، یک سنسور رنگ ۱.۲ مگاپیکسل، دو پروژکتور لیزری IR و یک دوربین جلو به منظور اسکن نهایی روی صفحه قرار گرفته تشکیل شده است.

امکان اسکن از سر از درون دوربین جلوی صفحه نمایش حلقه بسیار ساده است. و این در حالیست که چرخش سر به دو سمت راست و چپ ساده تر می باشد. دوربین روند اسکن را در حدود ۲۰ ثانیه انجام خواهد داد. و پس از آن به شما یک تصویر روشن، به هم پیوسته و مناسب ارائه می دهد.

نتایج خروجی دوربین Bellus3D به صورت فایل های استاندارد .obj می باشد. این بدین معناست که استفاده از آن ها را در پروژه های ۳D و یا چاپ آن ها در ماسک های ۳D فوق العاده حقیقی ساده کرده است.
 

 

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : با دوربین Bellus 3D سلفی سه بعدی بگیرید+عکس

با دوربین Bellus 3D سلفی سه بعدی بگیرید+عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر