صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پاسخ دیرهنگام نیمار به پیام تبریک کنایه‌‌آمیز کروس+عکس

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا با تأخیری یک هفته‌ای به پیام کنایه‌آمیز هافبک آلمانی بارسلونا برای تبریک سال جدید میلادی واکنش نشان داد.

کد خبر : 44303

تاریخ انتشار : 18/10/1395 - 18:25


پس از گذشت یک هفته از روزی که تونی کروس با پیام تبریکش به مناسبت سال 2017 به برزیلی‌ها طعنه زد، حالا نیمار یادش افتاده است که به هافبک آلمانی رئال مادرید پاسخ بدهد.

پیام تبریک کروس همراه با عکسی که در آن برای نشان دادن سال 2017 به جای عدد یک پرچم برزیل و به جای عدد 7 پرچم آلمان قرار گرفته شده بود، یادآور باخت 7 بر یک برزیلی‌ها به آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی سال 2014 بود که به مذاق برزیلی‌ها از جمله هم‌تیمی او مارسلو خوش نیامد و با واکنش او هم همراه شد. بعدتر هم رونالدوی برزیلی با انتشار عکسی مشابه پیروزی 2 بر صفر زردپوشان در فینال جام جهانی 2002 مقابل ژرمن‌ها را به رخ کشید. این واکنش‌ها همچنان ادامه داد و نیمار تا این لحظه آخرین بازیکن برزیلی سرشناسی بوده است که به پیام کروس جواب داده است.
 
نیمار برای جواب دادن به بازیکن پیشین بایرن‌ مونیخ شکلی از پنج انگشت یک دست را گذاشته تا پیامی که قبل از او یکی دیگر از طرفداران تیم ملی برزیل گذاشته است را تأیید کند. در آن پیام کنار پرچم برزیل پنج جام به نشانه پنج قهرمانی سلسائو در جام جهانی فوتبال قرار گرفته است و کنار پرچم آلمان چهار جام دیده می‌شود.
 
پاسخ دیرهنگام نیمار به پیام تبریک کنایه‌‌آمیز کروس

 

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : پاسخ دیرهنگام نیمار به پیام تبریک کنایه‌‌آمیز کروس+عکس

پاسخ دیرهنگام نیمار به پیام تبریک کنایه‌‌آمیز کروس+عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر