صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مصاحبه مردمی خط امید در یوم الله 13 آبان

آمریکا خود را نخود هر آش می کند

چرا آمریکا خود را نخود هر آش می کند و در امور کشورهای دیگر دخالت می کند؟مردم دنیا و مخصوصا ما مردم ایران نیازی به دلسوزی های آمریکا نداریم.

کد خبر : 4429

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 11:21


آمریکا خود را نخود هر آش می کند

در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان خبرنگار خط امید بهشهر به گفتگو به مردم پرداخته است که در ادامه آمده است:

در بین تظاهرکنندگان، دانش آموزی که با پای گج گرفته و عصا در راهپیمایی شرکت کرده بود به خبرنگار خط امید بهشهر گفت : وقتی که ما دانش آموزان شهید فهمیده را الگوی خود قرار می دهیم با پای شکسته هم به راهپیمایی می آییم تا به آمریکا و کشور های متجاوز بگوییم که ایران حسین فهمیده های بسیار زیادی دارد.

این نوجوان ادامه داد : چرا آمریکا خود را نخود هر آش می کند و در امور کشورهای دیگر دخالت می کند؟مردم دنیا و مخصوصا ما مردم ایران نیازی به دلسوزی های آمریکا نداریم.
 

*از آمریکا ترسی نداریم

سید محمد صادقی دانشجوی مهندسی برق با در دست داشتن پرچم ایران گفت: آمریکا هرچه صدای خود را بلندتر کند ما از او ترسی نداریم چراکه امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری با بیانات خود نشان دادن که این قدرت توخالی است و فریاد مرگ بر آمریکا در ایران و خیلی از کشورهای جهان از صدای آمریکا بلندتر است.

 

صادقی  با اشاره به اینکه آمریکا نمی‌تواند در مقابل قدرت مردمی ایستادگی کند افزود : آمریکا شاید سلاح جنگی پیشرفته داشته باشد اما نه تنها مردم جهان بلکه مردم خودشان نیز از این دولت زورگو متنفر هستند.
 
*آمریکا هیچ تغییری نکرده است

حاج علی پیرمردی که با دو عصا در زیر بغل در راهپیمایی شرکت کرده بود گفت : من امروز آمده تا هم به پیام رهبرم لبیک بگویم و هم اعلام کنم که 34 سال پیش در دوران جوانی ما، آمریکا یک کشور متجاوز و ظالم بوده و الان هم که من پیر شدم هیچ تغییری در آمریکا نمی بینم چراکه همچنان متجاوز و زورگو است.

حاج علی خطاب به کسانی که برای برقراری آمریکا ذوق زده هستند گفت : زرق و برق آمریکا دل شما را نبرد چراکه آنها فقط بدنبال استثمار و غارت کشور ما هستند.
 
*عمر آمریکا به پایان رسیده است

جهانگیری استاد دانشگاه مشهد در گفتگو با خط امید بهشهر گفت : روز زوال و نابودی آمریکا فرا رسیده  و عمر آمریکا به پایان رسیده و نفس های آخر خود را می کشد.

 

استاد دانشگاه افزود: آمریکا باید بدنبال تغییر روش خود باشد چرا که اگر حاکمان برخی کشورها هم بخواهند تحت سلطه او باشند مردم آن‌ها این ستم را نخواهند پذیرفت و همان‌گونه که در برخی از کشورها شاهد بیداری مردم و قیام علیه ظلم حاکمان خود هستیم در برابر زورگویی های آمریکا هم ایستادگی می کنند. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکا خود را نخود هر آش می کند

آمریکا خود را نخود هر آش می کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر