صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

منصوریان به چه قیمتی می‌خواهد اشتباهش را جبران کند؟

اینکه منصوریان می‌خواهد اشتباه اول فصلش برای رد کردن برهانی و حنیف را با بازگرداندن یک بازیکن نا آماده دیگر جبران کند کار مناسبی نیست.

کد خبر : 44253

تاریخ انتشار : 18/10/1395 - 17:51


این روزها بحث بازگشت آندو تیموریان به استقلال داغ شده و گویا برای بازگشت این بازیکن توافقات لازم صورت گرفته. استقلال در حالی روی آندو دست گذاشته که بازیکن سابق تیم ملی، مدت‌هاست از شرایط ایده‌آل خود دور است. او در چند سال اخیر در هیچ تیمی بیش از یک سال دوام نیاورده و تجربه حضورش در دو باشگاه آخرش در ایران یعنی سایپا و ماشین سازی اصلا مطابق انتظار نبوده است. واقعا مشخص نیست اگر منصوریان بر سر جنگ با رحمتی، سراغ آندو نمی‌رفت کدام باشگاه دیگر ایرانی خواستار جذب این بازیکن دور از فرم می‌شد!

آندو امسال یکی از نامدارترین و در عین حال یکی از بزرگترین خریدهای ناکام رسول خطیبی در تبریز بود و واقعا باورکردنی نیست که او با حضور در استقلال متحول شود! از سوی دیگر اگر کادر فنی استقلال تبحری در بازگرداندن بازیکنان افت کرده به فرم مطلوب داشت آرش افشین را اینگونه رد نمی‌کردند! تازه افشینی که جوان است و می‌تواند برگردد نه آندویی که 35 سال دارد و در ایستگاه واپسین فوتبال خود قرار گرفته!

آندو تنها موقعی می‌تواند کاپیتان استقلال باشد که بازی کند. اگر قرار باشد او هم روی نیمکت پیش رحمتی بنشیند که حضورش به دردی نمی‌خورد! از سو دیگر آمادگی رحمتی به دفعات از آمادگی آندو بالاتر است و به جرات باید گفت آندو با همین سطح از آمادگی، شانسی به مراتب کمتر برای بازی کردن دارد تا رحمتی که نیمکت نشینی‌اش فنی نبوده!

اگر استقلال قرار است یک بازیکن بزرگتر از رحمتی را برگرداند باید یک بازیکن آماده‌تر از رحمتی را اضافه کند. بازیکنی که استقلال به آن نیاز دارد یک هافبک دفاعی پا به سن گذاشته و نا آماده نیست بلکه یک بازیکن طراح است که کمک کند تا خط حمله استقلال برای رسیدن به گل بخت و اقبال بیشتری داشته باشد. طبیعتا مجتبی جباری برای استقلال گزینه مناسب‌تری است تا آندو تیموریان! حداقل اینکه با حضور مجتبی دیگر واقعا کسی جرات بزرگتری کردن ندارد!

اینکه منصوریان می‌خواهد اشتباه اول فصلش برای رد کردن برهانی و حنیف را با بازگرداندن یک بازیکن نا آماده دیگر جبران کند کار مناسبی نیست.


 

  

دیدگاه شما در مورد : منصوریان به چه قیمتی می‌خواهد اشتباهش را جبران کند؟

منصوریان به چه قیمتی می‌خواهد اشتباهش را جبران کند؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر