صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

طاهری:تا چند روز دیگر هواداران خبرهای خوشی می‌شنوند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بچه های ما دل نگران بودند ولی من گفتم چه در حوزه ملی و چه در حوزه باشگاهی باید در خدمت سرمربی باشید.

کد خبر : 44241

تاریخ انتشار : 18/10/1395 - 17:46


 علی اکبر طاهری درباره اتفاقات رخ داده در اردوی دوبی برای بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به این که از طریق دوستان در فدراسیون متوجه شدیم 7 بازیکن ما توسط مربی تیم ملی به ایران بازگردانده شدند، من خودم تلاش کردم تماسهایی با تاج انجام دهم. همچنین پیامهایی به مسوولین فدراسیون دادم. البته معتقدم تحت هیچ شرایطی نباید بازیکنان ما قربانی چنین برخوردهایی شوند.


وی افزود:بچه های ما دل نگران بودند ولی من گفتم چه در حوزه ملی و چه در حوزه باشگاهی باید در خدمت سرمربی باشید. این تعاملات چندسویه است و نگاه آخر ما تیم ملی است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس بیان داشت: من هم قبل از شروع فصل از تاج خواهش کردم برای افزایش تعاملات، جلساتی بین کی روش و مربیان لیگ باشد. نقطه نظرات معمولا به سمت و زمانی می رود که بازیهای فیفا باشد. باید در اینجا هماهنگی و تفاهم بین سرمربی تیم ملی باشد. ضمن این که در این موارد رییس فدراسیون مرجع نهایی است و این مشکلات باید با نظر ایشان برطرف شود

طاهری در پایان درباره خریدهای قطعی پرسپولیس خاطرنشان کرد: فقط خرید نریمان جهان فعلا قطعی شده است. البته سروش رفیعی و برخی از بازیکنان در لیست برانکو هستند و صحبت هایی نیز با وی شده است. ان شاالله تا چند روز دیگر بتوانیم خبرهای خوشی به هواداران پرسپولیس  بدهیم.


 

  

دیدگاه شما در مورد : طاهری:تا چند روز دیگر هواداران خبرهای خوشی می‌شنوند

طاهری:تا چند روز دیگر هواداران خبرهای خوشی می‌شنوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر